Kviečiame teikti paraiškas pranešimams 2018 m. mokslinėje konferencijoje

Šiais metais, spalio 1-ąją minint Pasaulinę architektūros dieną, Lietuvos architektų bendruomenę suburs svarbiausia Lietuvos architektų rūmų kartu su VGTU organizuojama tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija „Architektūros kokybė: konteksto svarba“.
Skaityti toliau →


Konferencijai pasibaigus: architektai už atsakingą kūrybą

Pasaulinė architektūros diena šiais metais buvo sutikta konferencija opia tema: „Architektas – vykdytojas ar atsakingas kūrėjas?“. Gausus būrys, spalio 2 d. susirinkęs į Lietuvos architektų rūmų su partneriais surengtą konferenciją, įrodė, kad klausimas apie architekto etiką kaip niekad aktualus.
Skaityti toliau →


Kviečiame teikti paraiškas pranešimams 2017 m. mokslinėje konferencijoje

Lietuvos architektai ir visi besidomintys šalies architektūra kviečiami  pirmą spalio pirmadienį minėti Pasaulinę architektūros dieną konstruktyviomis diskusijomis apie architekto vaidmenį.
Skaityti toliau →


Kviečiame registruotis į konferenciją „Architektūros kokybės užtikrinimo priemonės“

Lietuvos architektai ir visi, kam rūpi jų kuriama aplinka, yra kviečiami  pirmą spalio pirmadienį minėti Pasaulinę architektūros dieną konstruktyviomis diskusijomis apie architektūros kokybę.
Skaityti toliau →


Kviečiame į konferenciją „Architektūros kokybės užtikrinimo priemonės“

Lietuvos architektai ir visi, kam rūpi jų kuriama aplinka, yra kviečiami  pirmą spalio pirmadienį minėti Pasaulinę architektūros dieną konstruktyviomis diskusijomis apie architektūros kokybę. Ta proga Lietuvos architektų rūmai, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultetas ir Lietuvos architektų sąjunga 2016 m. spalio 3 d. organizuoja tarpdisciplininę mokslinę praktinę konferenciją „Architektūros kokybės užtikrinimo priemonės“.
Skaityti toliau →


Architektūros kokybės kriterijai ir jų teisinė reikšmė

Lietuvos architektų rūmai, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto Architektūros pagrindų ir teorijos katedra, kartu su Lietuvos architektų sąjunga 2014 m. spalio 6-7 d. surengė Pasaulinei architektūros dienai skirtą tarpdisciplininę mokslinę konferenciją „Architektūros kokybės kriterijai ir jų teisinė reikšmė“.
Skaityti toliau →