Lietuvos architektai ir visi, kam rūpi jų kuriama aplinka, yra kviečiami  pirmą spalio pirmadienį minėti Pasaulinę architektūros dieną konstruktyviomis diskusijomis apie architektūros kokybę.

Konferencijos tikslas – išnagrinėti esamas architektūros kokybės užtikrinimo priemones, aptarti ir pateikti galimas ir būtinas priemones, užtikrinančias visuomenės interesų (ypač – šiuo metu mažiausiai atstovaujamų socialinių ir kultūrinių) įgyvendinimą architektūros srityje.
Architektūrinis projektavimas, pastatų kokybė, jų derinimas prie aplinkos, gamtos, bei miesto landšafto paisymas ir pagarba valstybiniam ir privačiam paveldui yra pripažinti viešojo intereso klausimu. Jo užtikrinimas yra ir viena valstybės prievolių. Deja, šiuo metu taikomos priemonės negarantuoja aukštos architektūros kokybės. Ar galima jas tobulinti? O jei galima, tai kaip?
Konferencijoje bus diskutuojama tokiomis aktualiomis temomis kaip:
• Architektūros ekspertinis vertinimas
• Architektūriniai konkursai ir architektų kvalifikacija
• Kraštovaizdžio formavimas planuojant teritorijas
• Profesinės veiklos valdymas ir visuomenės dalyvavimas
KONFERENCIJOS PROGRAMA.
Pradžia: 2016 m. spalio 3 d. 9 val.
Vieta: Kalvarijų g. 1, Vilnius (I aukštas).
Daugiau informacijos: www.architekturumai.lt (rubrikoje „Konferencijos“)
Organizatoriai: Lietuvos architektų rūmai, VGTU Architektūros fakultetas.
Partneriai: Lietuvos architektų sąjunga, KTU Statybos ir architektūros fakulteto Architektūros ir urbanistikos katedra, VDA Vilniaus fakulteto Architektūros katedra ir Aukštųjų studijų fakultetas, VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedra, VDU Menų fakulteto Menotyros katedra.
Rėmėjai: LR kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, UAB „Ryterna modul“.

Informaciniai rėmėjai: žurnalas „Statyba ir architektūra“, naujienų portalas SA.lt, kultūros portalas pilotas.lt, naujienų portalas statybunaujienos.lt.

REGISTRACIJA BAIGTA.

2016.09.30 18:00:06

Atgal