Rūmai siekia tobulinti RAT veiklą: vykdo apklausą

2017 m. lapkričio 1 d. įsigaliojus Architektūros įstatymui Lietuvoje pradėjo veikti penkios regioninės architektūros tarybos (RAT), skirtos nagrinėti architektūros, teritorijų planavimo, nekilnojamojo architektūrinio ir urbanistinio paveldo sričių ir kitiems su architektūra susijusiems klausimams, teikti rekomendacijas ir pasiūlymus valstybės ir savivaldybių institucijoms, priimančioms su architektūra susijusius sprendimus ir pasiūlymams, taip pat – architektūros kokybei vertinti.

RAT techniškai aptarnauja ir jų darbą organizuoja Lietuvos architektų rūmai. Siekdami išsamiau įvertinti pirmųjų RAT veiklos metų patirtis, identifikuoti kylančias problemas ir surasti priemones, kurios padėtų RAT veikti efektyviau, Rūmai vykdo viešą apklausą.

Visų su RAT veikla susidūrusių, taip pat ja besidominčių asmenų atsakymų laukiama iki birželio 5 d.

Apibendrinus šios apklausos ir anksčiau vykusių viešų diskusijų rezultatus, bus teikiami konkretūs pasiūlymai RAT nuostatų ir Architektūros įstatymo keitimui. Taip pat dar birželį planuojama prie apvalaus stalo sukviesti visas su RAT veikla susijusias šalis bendrai diskusijai.

APKLAUSOS ANKETĄ RASITE ČIA.

Panašūs įrašai