LAR visuotinio Narių susirinkimo rėmėjai

Dėkojame rėmėjams, kurie prisideda prie Lietuvos architektų rūmų visuotinio Narių susirinkimo, kuris vyks š. m. kovo 30 d. (ketvirtadienį) Kaune, „Žalgirio arenoje“. 

 

UAB BAUROC

UAB ,,Bauroc” – dujų silikatinių blokelių bauroc ir silikatinių blokelių bei plytų silroc gamintojas Lietuvoje. 

         

 

UAB HOMA GROUP

HOMA – nekilnojamojo turto vystytojų komanda, kuri supranta, kad žmogus renkasi ne išskirtinę architektūrą, inovacijas ar techninius parametrus, o būstą, kurio sprendimų visuma leidžia jaustis gerai. Ir tai yra jų pagrindinė misija – kurti nekilnojamo turto projektus, kurių centre – žmogus. ,,Homa” dirba suprasdami, kaip namai veikia žmogaus psichologiją ir ko reikia, kad namuose būtų lengva būti laimingais. Šiuo metu kviečia pasidomėti jų vystomais projektais – „Lazdynėlių vingis“ ir „Vytenio 4“. 

 

 

     

UAB PAROC

„PAROC®“ – tai energiškai efektyvūs ir ugniai atsparūs akmens vatos gaminiai ir sprendimai, skirti naujiems ir renovuojamiems pastatams, pramonei, jūrinei pramonei, laivų statybai ir akustikai. Už jų slypi 80 metų  akmens vatos gamybos patirtis, techninės žinios ir naujovės.

 

 

RUUKKI

Ruukki – tvarūs, ilgaamžiai statybos produktai ir paslaugos

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Turiinti 11 specializuotų gamyklų 10-yje Europos šalių. Esanti skandinaviška įmonė, tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. 

 

                   

Advokatų profesinės bendrija TRINITI JUREX 

Triniti Jurex novatoriška ir tarptautiniu mastu pripažinta Baltijos šalių regione veikianti advokatų kontora, kurioje dirba daugiau nei 90 specialistų, pasirengusių kartu su Jumis kurti tokią ateitį, kurios siekiate.

 

 

 

LAR administracija

Iliustracija iš https://www.instagram.com/oelghamry2020/

Panašūs įrašai