Svarbi informacija apie 2023 m. susirinkimą!

        Jau  2023 m. kovo 30 d.,  pavasarį mūsų laukia  Rūmų narių susirinkimas, šį kartą –  rinkiminis.
        LAR Taryba nutarė keisti  nusistovėjusią tradiciją – šį svarbų mums visiems renginį organizuojame KAUNE, Žalgirio arenos amfiteatre.
         Atsižvelgėme į tai, kad suvažiuosime iš visos Lietuvos, tai miestas Nemuno ir Neries santakoje, Lietuvos centre – strategiškai patogesnė vieta visiems Lietuvos architektams.
        Kitų metų suvažiavimas – svarbus renginys architektų bendruomenei. Naujos Tarybos ir kitų LAR organų rinkimai gali atnešti permainas ir Rūmų nariams, ir visos mūsų valstybės erdvinei kokybei. Todėl ruošiamės visuotiniam susirinkimui atsakingai ir Jūsų visų prašome nelikti abejingais ir aktyviai dalyvauti, o jei turite kokių minčių dėl organizavimo, mielai lauksime Jūsų pasiūlymų ir pagalbos.
        Pasinaudosime mūsų Rūmų Tarybos kolegos pasisakymu, kuris pacitavo Kipro Petrausko žodžius, ir jam leidus, juos šiek tiek perfrazuosime: „Architektų kariauna, marš, marš į Kauną!”.
        Labai visus kviečiame jau šiandien rezervuoti savo laiką 2023 m. kovo 30 d. Rūmų narių susirinkimui!
        O kol kas – prašome visų pagalvoti apie kandidatus į naują Tarybą, galimus kandidatus į pirmininkus, taip ir į visus kitus LAR organus. Formą kandidatų pasiūlymams platinsime jau netrukus.
        Iki pasimatymo Kaune!

       Kauno Žalgirio arenos nuotraukos autorius Leonas Garbačiauskas.

Panašūs įrašai