Diskusija dėl architektūrinių konkursų

LR Architektūros įstatymo 13 straipsnio 2 dalis numato, kad visų savivaldybių tarybos turi patvirtinti sąrašus atvejų, kada projektuojant statinius ar planuojant teritorijas yra reikalinga organizuoti architektūrinius konkursus.
Viena nedaugelio savivaldybių, turinti tokį sąrašą – Vilniaus miesto savivaldybė, pasitvirtinusi jį 2021 metų balandį. Šiandien jau matosi, kad šis architektūros konkursų sąrašas gali būti patobulintas ir patikslintas.
LAR Taryba su VMSA atstovais apie numatomus pakeitimus ketina diskutuoti 2022 sausio 26 dienos posėdyje, tačiau prieš tai Vilniaus miesto vyriausias architektas Mindaugas Pakalnis su kolegomis rengiasi pristatyti numatomus pakeitimus platesniam architektų ratui.
Kviečiame visus į VMSA vyriausio architekto inicijuojamą pristatymą, kur visiems besidomintiems bus pristatyta, kaip ir kodėl ketinama atnaujinti galiojančią konkursų tvarką. Vėliau vyks diskusija, kur tikimės sulaukti visų Vilniuje projektuojančių architektų konstruktyvių pasiūlymų šia tema.
Pristatymas ir diskusija vyks 2022 Sausio 24 dieną, 16.00 val.

Zoom nuoroda: https://us06web.zoom.us/j/84832631642?pwd=WVYzODNIUENmdEsxQThFK3E0azU4UT09
Su siūlomais pakeitimais galima susipažinti čia.

Panašūs įrašai