ACE prezidento laiškas

Dalinamės Europos architektų tarybos (ACE) prezidento Georg’o Pendl’o laišku:

 

Mieli kolegos,

pasaulis susidūrė su didžiausia krize nuo antrojo pasaulinio karo. Tai nėra mano asmeninė interpretacija, toks vertinimas jau tampa vyraujančiu. Galimai išgyvensime ne tik fundamentalius kasdienio gyvenimo pokyčius, bet ir ekonominę krizę. Naujasis virusas paveiks mūsų visuomenę ne tik ateinančias kelias savaites ar mėnesius, tačiau, kadangi pandemijos eina bangomis, poveikį galime jausti ir iki dvejų metų.

Mūsų profesija bus stipriai paveikta. Projektai stos, bus nutraukti ar atidėti, o ir naujų galimybių gali nesimatyti gana ilgai. Pandemijos pasekmes anksčiau ir skaudžiau pajaus jaunos ir mažos architektų studijos.

Nemažai valstybių jau paskelbė priemones, kuriomis stengsis pagelbėti smulkiems verslams. Pavyzdžiui, siūlys paskolas, kurios leistų išlaikyti darbuotojus. Visoms ACE narių organizacijoms bus itin svarbu laiku ir efektyviai informuoti ir palaikyti savo narius.

Dauguma šalių ėmėsi rimtų priemonių apsaugoti savo piliečius – tokią pačią atsakomybę turėtų prisiimti ir ACE.

Žvelgdami į pandemijos vystymosi trajektoriją matome, kad jei sugebėsime atidėti jos piką, galime tikėtis, kad ir bendras sergančiųjų skaičius bus mažesnis.

Mūsų pareiga užtikrinti, kad mūsų nariai būtų saugūs, tad privalome atidėti visus masinius renginius.

Informuosime jus apie bet kokius pokyčius ir labai tikimės, kad visi esate saugūs ir sveiki.

Georg Pendl

ACE prezidentas

 

 

Panašūs įrašai