Šventiniai sveikinimai!

Kolegos architektai, LAR nariai,

2022 metai buvo įdomūs ir keisti. Prasidėję kaip eiliniai metai su rekordiniais pažadais jie radikaliai pasikeitė vasario 24 dieną. Nuo tada bent kokią savaitę dažnas iš mūsų sunkiai galėjo daryti kažką kitą nei tiesiog nepabaigiamai naršyti visus įmanomus žiniasklaidos kanalus ieškant gerų žinių apie Ukrainą. Mūsų ramią būtį sudrumstė visai netoli prasidėjęs karas.

Džiugu, kad netrukus sąstingis dingo, ir architektai pradėjo dirbti su dvigubu užsidegimu – ne tik sau, bet kad ir būtų kuo paremti kovojančius rytuose. Pirkome dronų šautuvus, neperšaunamas liemenes, šalmus, džipus, generatorius, miegmaišius, priėmėme savo namuose ir biuruose nuo karo pabėgusius ukrainiečius.

Visiems mums norėčiau palinkėti, kad kitais metais mūsų parama Ukrainai jau būtų reikalinga kitokia – padedant sukurti naują sugriautų miestų kokybę, naujus namus, mokyklas, darželius, gatves ir gamyklas.

Taip pat linkiu, kad mūsų veiklos laukas nuosekliai augtų. Net jei šiuo metu statybos ir turto įsigijmai aprimę dėl energijos ir statybinių medžiagų kainų bei palūkanų šuolių – visi suprantame, kad norint būti pasiruošus statyti naujus pastatus po poros metų, audroms aprimus – kurti ir projektuoti reikia dabar.

O dabar – laikas sustoti, nurimti, ir pasitikti gražiausias metų šventes ramiai, su šypsenomis ir artimiausių žmonių apsuptyje. Kad kitų metų startus pasitiktume kupini naujų jėgų ir kūrybinių jėgų.

Ačiū, kad esate Architektų Rūmų dalimi.

 

architektas Lukas Rekevičius

LAR pirmininkas

 

 

Nuotraukos šaltinis: https://www.freepik.com

Panašūs įrašai