Svarbu – Rūmų vadovybės rinkimai

Gerbiami Lietuvos architektai, Architektų Rūmų nariai,

artėja mūsų visuotinio susirinkimo diena. Kovo 25 dieną, trečiadienį, vėl tradiciškai susirinksime ir aptarsime mūsų savivaldos klausimus, 2019 metų aktualijas ir 2020 metų planus.

Tačiau taip pat šie metai – rinkiminiai. Rinksime naują Rūmų vadovybę – Pirmininkę/ą, Tarybą, ekspertus, Profesinės Etikos tarybą, Atestavimo komisiją. Taigi šiame suvažiavime išrinkdami vienus ar kitus kandidatus apsibrėšime savo organizacijos kryptį artimiausiems trims metams.

Taigi atėjo laikas pradėti registruoti kandidatus į visus Rūmų organus. Nuorodoje – registracijos anketa, kurioje galite pasiūlyti ką nors arba pasisiūlyti save – į kandidatus mūsų savivaldos rinkimams.

Kandidatų siūlymo nuoroda: http://tiny.cc/iwx4iz

Renkami gali būtų visi atestuoti architektai, Rūmų nariai, nepažeidę profesinės etikos

Rinkimai – puiki proga pakeisti dalykus, kuriuos norėtumėte kad Rūmai darytų kitaip, todėl prašau pasinaudoti šia teise ir visi padarykime kad rinkimai būtų įdomūs, kuriuose konkuruoja idėjos ir vizijos.

Jūsų užpildytų anketų laukiame iki 2020 Vasario 20 dienos, o Taryba Vasario 26 dienos posėdyje patvirtins galutinius rinkiminius sąrašus.

Dabar, viskas vyks taip: jei jus kas nors pasiūlys į kokias nors pareigas, mes iš karto jus informuosime ir paprašysime atsiųsti savo gyvenimo aprašymą, kaip tai numato Rūmų Statutas. Jei iki Vasario 25 dienos reikiamus dokumentus iš jūsų gausime, laikysime tai sutikimu kandidatuoti, ir įtrauksime į galutinį sąrašą Tarybos tvirtinimui.

Taip pat, pasinaudojant proga, noriu visus pakviesti padaryti dar kelis nedidelius, bet svarbius dalykus:
PIRMA – dalyvaukite suvažiavime. Vienybė ir susitelkimas yra svarbu ir mus stiprina.
ANTRA – jei negalite dalyvauti suvažiavime – BŪTINAI parašykite notarinį įgaliojimą jus atstovauti suvažiavime dalyvaujančiam kolegai
TREČIA – [email protected] paštu labai lauksime jūsų pasiūlymų: kaip savo veiklą galėtų gerinti Rūmai, ką siūlytumėt keisti statute, ko turėtume imtis, kad geriau užtikrintume architektų bendruomenės interesų atstovavimą ir architektūros kokybės nuolatinį kėlimą viskame, ką mūsų bendruomenė daro.

Ačiū jums. Be jūsų nebūtų mūsų,

LAR l.e.p. pirmininkas
Lukas Rekevičius

 

Rūmų narių susirinkimo akimirkos. 2019 m.

Panašūs įrašai