Lietuvos architektų rūmų narių susirinkime – rekordinis skaičius dalyvių

Kovo 23 d. įvyko svarbiausias metuose architektų savivaldos renginys – Lietuvos architektų rūmų narių susirinkimas, kuriame dalyvavo rekordinis architektų skaičius – jų iš visos Lietuvos susirinko net 725. To užteko, kad susidarytų būtinas kvorumas – susirinkimas gali dirbti, jei dalyvauja daugiau nei pusė visų narių iš šiuo metu sąraše esančių 1403 atestuotų architektų.

„Ačiū Rūmų nariams už aktyvų dalyvavimą susirinkime – tai buvo labai svarbus Rūmų veiklos praėjusiais metais įvertinimas, kuomet tik dėjome pamatus pilnavertiškam savivaldos veikimui, formavome administraciją, derinome veiklos principus, pradėjome įgyvendinti Architektūros įstatymu pavestas funkcijas. Labai vertiname suteiktą pasitikėjimą tęsti darbus ir stiprinti savivaldą“, – kalbėjo Rūmų pirmininkė Daiva Bakšienė.

Susirinkusius sveikino ir pranešimą skaitė Europos architektų tarybos prezidentas Georg Pendl. Buvo pristatytos Rūmų organų – Tarybos, Pirmininkės, Profesinės etikos tarybos, Profesinio atestavimo komisijos, Revizijos komisijos – 2017 m. veiklos ataskaitos. Rūmų nariai balsavimu sprendė svarbius savivaldai klausimus – tvirtino biudžetą, balsavo už didesnį nario mokestį, draudimo sutarties pratęsimą, už Statuto pakeitimus, patvirtino naujus Profesinės etikos komisijos narius – Ireną Kliobavičiūtę ir Tomą Lapę. Susirinkimo metu vyko Darbo grupių ir Regioninių architektūros tarybų veiklos pristatymas ir diskusijos.

Dalinamės Georg Pendl pristatyta studija „Architektūros profesija Europoje“. Taip pat susirinkimo nuotraukų galerija. Ačiū autorei Emilijai Martinkevič.

Panašūs įrašai