LAR Narių susirinkimo rėmėjai

 

Dėkojame rėmėjams, kurie prisideda prie Lietuvos architektų rūmų Narių susirinkimo, kuris vyks š. m. balandžio 25 d. (ketvirtadienį) Vilniuje, „Vaidilos teatre“. 

 

FIXMAN LT, UAB

Mūsų misija yra pateikti savo klientams laiku įgyvendintus projektus, kuriems taikome aukščiausius kokybės, saugumo, projektavimo ir bendradarbiavimo standartus. FIXMAN specializacija kokybiškų vaikų žaidimų aikštelių projektavimas bei įrengimas. Mes sukaupėme daugiau nei 17 metų patirtį šiame sektoriuje ir esame vieni pažangiausių bei kompetentingiausių Baltijos šalyse, teikiančių kokybišką ir ilgaamžišką produkciją. Asortimente taip pat yra lauko sporto treniruokliai, mažosios architektūros elementai ir, žinoma, platus įvairios, pritaikytos įrenginių kritimo aukščiui, dangos pasirinkimas. Visi mūsų darbai yra atliekami remiantis galiojančiais saugumo standartais ir užtikrina, kad įranga yra montuojama pagal gamintojo instrukcijas, yra sertifikuota ir atitinka galiojančių higienos normų bei saugumo reikalavimus. Daugiau informacijos: https://fixman.lt/

         

 

UAB ,,KNAUF“

„Knauf“ – tai viena geriausių gipso kartono sistemų, tinko ir jo priedų, sudėtinių termoizoliacinių sistemų, dažų, grindų lyginamųjų medžiagų, grindų sistemų, modernių izoliacinių medžiagų ir statybinės įrangos bei įrankių gamintoja pasaulyje. 

 

 

     

UAB PAROC

PAROC – tai energiškai efektyvūs ir ugniai atsparūs akmens vatos gaminiai ir sprendimai, skirti naujiems ir renovuojamiems pastatams, ŠVOK bei pramonei. Už jų slypi daugiau nei 80 metų akmens vatos gamybos patirtis, techninės žinios ir naujovės.

 

 

UAB ,,LUMONT“

Lumont – nekilnojamojo turto plėtojimo ir valdymo įmonių grupė, per dvyliką veiklos metų išplėtojusi daugiau kaip 35 000 kv.m. ploto išskirtinio būsto projektų Palangoje bei operuojanti vieną unikaliausių Palangos rekreacinių objektų, legendinį viešbutį Žilvinas su jame įsikūrusiu restoranu “gras”. Lumont įgyvendinti gyvenamieji bei poilsio projektai jau spėjo sulaukti pripažinimo bei apdovanojimų tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, tarp kurių išsiskiria projektas Viešnagė – 2023 m. apdovanotas tarptautiniu “Architecture Masterprize” apdovanojimu bei Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos rengiamame konkurse “Už darnią plėtrą” pelnęs geriausio poilsio NT projekto vardą.

 

                   

RUUKKI PRODUCTS” AS

Mes gaminame plieninius sienų ir stogų produktus, skirtus komerciniams pastatams ir privatiems namams. Tiekiame tvariai sukurtus aukštos kokybės produktus, sistemas ir sprendimus, kurie atitinka aukščiausius ilgaamžiškumo reikalavimus atšiauriomis sąlygomis. Architektams ir projektuotojams siūlome kompetenciją, įkvėpimą, palaikymą bei modernius įrankius. Esame novatoriški ir ilgalaikiai partneriai. Nuolatos tobuliname savo technines žinias ir verslo skaitmenizaciją, kad kasdienis mūsų klientų ir partnerių darbas būtų lengvesnis ir efektyvesnis.

 

UAB ,,TIKKURILA“

“PPG Tikkurila” yra dažų ir dangų gamybos ir prekybos lyderė Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse. Žengdami kartu su ivovacijomis bei siekdami būti tvaresniais, kuriame produktus draugiškus žmogui ir aplinkai bei tarnaujančius ilgą laiką.

 

 

DĖKOJAME MŪSŲ RĖMĖJUI IR PARTNERIUI ADVOKATUI DEIVIUI VALIULIUI

Advokatas Deivis Valiulis – vienas labiausiai patyrusių nekilnojamojo turto advokatų Lietuvoje, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos valdybos narys. Deivio Valiulio ir komandos veikla apima visas nekilnojamojo turto sritis. Komanda dirba su vystytojais bei su instituciniais investuotojais, todėl puikiai išmano reguliacinius klausimus, nekilnojamojo turto plėtros ir nekilnojamojo turto sandorių sudarymo bei įgyvendinimo ypatumus. Advokatas Deivis Valiulis kartu su patyrusia komanda gali padėti sprendžiant probleminius klausimus, kylančius bet kuriame vystymo etape, nuo teritorijų planavimo iki projektų įgyvendinimo. Advokatas, atstovaudamas Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociaciją, aktyviai bendradarbiauja su Architektų rūmais, derindamas vystytojų ir projektuotojų interesus bei atstovaudamas juos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijoje, savivaldybėse ir kitose institucijose. Plačiau skaitykite https://www.linkedin.com/in/deivis-valiulis-81b170124/

 

 

 

LAR administracija

Iliustracija iš https://www.facebook.com/photo/?fbid=622728856521244&set=a.469027861891345/

Panašūs įrašai