Aplinkos ministerija apdovanos architektus

Lietuvos respublikos Aplinkos ministerija kaip ir kasmet teiks apdovanojimus už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius. Lietuvos architektų sąjunga kartu su Lietuvos architektų rūmais nominuos kandidatus, kuriuos bendrai atrinks Sąjungos ir Rūmų Tarybos.

Iki š. m. rugsėjo 6 d. 12 val. Lietuvos architektų sąjungos ir Lietuvos architektų rūmų narių prašome siųsti savo pasiūlymus el. paštu [email protected]: 3-4 nuotraukas ir brėžinius bei laisvos formos anketą (objekto pavadinimas, adresas, įgyvendinimo data, architektai, trumpas aprašymas). Jei siūlote kolegų darbą, prašome nurodyti objekto pavadinimą, adresą (bent miestą), autorius, jų kontaktus.

Apdovanojimai bus skirti už geriausią urbanistikos kūrinį – įgyvendintą ar įgyvendinamą projektą (neįgyvendinti ar iš dalies įgyvendinti projektai vertinami tik tuomet, kai nurodomas teritorijos planavimo organizatorius) ir geriausią architektūros kūrinį – pastatą ar kitą statinį), įgyvendintą 2017 metais.

Taip pat galite tiesiogiai nominuoti savo ir kolegų darbus, užpildant Konkurso taisyklių 1 priede pateiktą formą. Daugiau informacijos apie konkursą  Aplinkos ministerijos pranešime.

Panašūs įrašai