Aktuali informacija dėl Susirinkimo ir išankstinis 2023-2026 m. kandidatų į Rūmų Revizijos komisiją sąrašas

Primename, kad  š. m. spalio 5 d. (ketvirtadienį) 9:00 val.  Lietuvos architektų rūmuose (Kalvarijų g.1, Vilnius) organizuojamas Rūmų narių susirinkimas dėl Revizijos komisijos nario rinkimo (su darbotvarke galite susipažinti čia). Jeigu šaukiamas Rūmų narių susirinkimas neįvyks, pakartotinis Rūmų narių susirinkimas įvyks tą pačią (spalio 5 d.)  dieną 11:15 val. (registracijos pradžia 10:15  val.).

Taip pat pranešame, kad 2023-08-30 Tarybos posėdyje buvo patvirtintas  2023-2026 m. išankstinis kandidatų į Rūmų Revizijos komisiją sąrašas:

  1. Kazys Tamošėtis (Kandidato anketa)
  2. Violeta Žaltauskaitė (Kandidato anketa)

Primename, kad vadovaujantis Rūmų statuto 66.4 papunkčiu, Rūmų narių susirinkime ne mažiau kaip 7 (septynių) narių grupė gali pasiūlyti papildomą kandidatą į Rūmų organus. Jei planuojate pasinaudoti šia teise, prašome užpildyti žemiau pridedamą papildomo kandidato anketą ir atsiųsti el. pašto  adresu [email protected] ir/ar pateikti Rūmų narių susirinkimo metu iki balsavimo pradžios. Pažymime, kad šiuo būdu siūlomas kandidatas privalo dalyvauti Rūmų narių susirinkime ir išreikšti savo sutikimą kandidatuoti. (Papildomo kandidato anketa).

Primename, jei negalėsite dalyvauti susirinkime- prašome pasinaudoti galimybe sudaryti elektroninį įgaliojimą ir pavesti susirinkime, jūsų vardu, dalyvauti kitam kolegai – rūmų nariui.

Įgaliojimą sudaryti užtruksite ne daugiau 5 min. nuotoliniu būdu prisijungę adresu https://www.registrucentras.lt/p/794 .Išsamią įgaliojimo sudarymo rodyklę rasite  čia.

 

Kviečiame visus Rūmų narius dalyvauti Susirinkime,  š. m. spalio 5 d., Kalvarijų g. 1, Vilniuje.

 

 

LAR administracija

Iliustracija iš https://www.instagram.com/oelghamry2020/ 

 

Panašūs įrašai