Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai-internetinis seminaras „Tarpukario Lietuvos architektūra“

2018 19 spalio d. 10:00 - 14:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Lietuvos kultūros tarybos finansuojamus architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus-internetinį seminarą „Kultūros paveldo vertė“ tema „Tarpukario Lietuvos architektūra“, kurį ves architektūrologas, humanitarinių mokslų daktaras Vaidas Petrulis (Architektūros-urbanistikos tyrimų centras, KTU).

Lietuvos tarpukario architektūra – reikšmingas materialusis liudijimas apie Pirmosios Lietuvos respublikos tapsmą. Paskaitoje šis palikimas bus atskleistas kaip daugialypė modernėjančios visuomenės išraiška, kurioje susipynė įvairūs funkciniai, idėjiniai bei estetiniai sluoksniai. Ypatingas dėmesys bus skiriamas ne tik Kaunui, tačiau ir mažesniesiems Lietuvos miesteliams. Kaip ir sostinėje čia buvo grindžiamos bei tiesinamos gatvės, klojami šaligatviai, griaunamos susenusios medinės trobos, tveriamos naujos tvoros, tvarkomos prekybos vietos, sodinami medeliai, o kai kur netgi kuriami ištisi parkai.

Šie kursai bus internetu transliuojami gyvai.

Klausytojams, norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, būtina atvykti.

Data: 2018 m. spalio 19 d. (penktadienį) 10.00 val.
Registracija nuo 09.30 val.
Vieta: 1 aukšto salė, Kalvarijų g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Klausytojams, kurie pageidauja gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, iki 2018 m. spalio 17 d. imtinai reikia pervesti 15 Eur administravimo mokestį į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-10-19 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2018 m. spalio 17 d., moka papildomą 15 Eur administravimo mokestį.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę salėje ir 15 Eur administravimo mokestį sumokėję, architektai gaus 4 valandas kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.
6. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA.

Informacija

Data:
2018 19 spalio
Laikas:
10:00 - 14:00