Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai-internetinis seminaras „Postmodernizmas Lietuvos architektūroje – idėjos, raiška, vertinimas“

2018 9 lapkričio d. 10:00 - 14:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Lietuvos kultūros tarybos finansuojamus architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus-internetinį seminarą „Kultūros paveldo vertė“ tema „Postmodernizmas Lietuvos architektūroje – idėjos, raiška, vertinimas“, kurį ves architektas, VGTU doktorantas Martynas Mankus.

Apie temą: Nesenos diskusijos profesinėje ir viešojoje erdvėje dėl postmodernizmo architektūros objektų išsaugojimo rodo bendresnį susidomėjimą XX a. II pusės architektūros palikimu. Bendras šių diskusijų vektorius būtų apibrėžtos architektūrinės raiškos vertė. Savo ruožtu, vertės klausimas neatskiriamas nuo konkretaus istorinio laikotarpio, dominavusių idėjų ir jų priežasčių, platesnio sociokultūrinio konteksto. Pranešimas palies postmodernizmo architektūros Lietuvoje XX a. 8-10 deš. atsiradimo aplinkybes, idėjų sklaidą ir raišką, jų įtaką šiuolaikinei architektūrai ir vertės perspektyvas.

Šie kursai bus internetu transliuojami gyvai. Klausytojams, norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, būtina atvykti.

Data: 2018 m. lapkričio 9 d. (penktadienį) 10.00 val.
Registracija nuo 09.30 val.
Vieta: 1 aukšto salė, Kalvarijų g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Klausytojams, kurie pageidauja gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, iki 2018 m. lapkričio 7 d. imtinai reikia pervesti 15 Eur administravimo mokestį į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-11-09 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2018 m. lapkričio 7 d., moka papildomą 15 Eur administravimo mokestį.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę salėje ir 15 Eur administravimo mokestį sumokėję, architektai gaus 4 valandas kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.
6. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA.

Informacija

Data:
2018 9 lapkričio
Laikas:
10:00 - 14:00