Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/architek/domains/architekturumai.lt/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145
Rūmų narių susirinkimas | Architektų rūmai

Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Rūmų narių susirinkimas

2018 23 kovo d. 10:00 - 19:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Rūmų narių susirinkimą

Š. m. kovo 23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks ataskaitinis metinis Rūmų narių susirinkimas.

Išskirtinai į jį atvyks ir svarbus svečias – naujasis Europos architektų tarybos prezidentas Georg Pendl. Rūmų nariams jis skaitys pranešimą, kuriame didžiausią dėmesį skirs architektūros kokybės klausimams, taip pat aptars naujausias architektūros lauko tendencijas Europoje bei Europos architektų tarybos tikslus bei kryptis. Pranešimas bus skaitomas anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Susirinkimo metu bus pristatomos aktyviai visus metus veikusių Rūmų ataskaitos, svarbiausia – sprendžiami klausimai dėl Rūmų veiklų išplėtimo, nario mokesčio didinimo, draudimo sutarties pratęsimo, statuto pakeitimų. Vyks ir diskusijos aktualiausiais Rūmų veiklos ir architektų profesijos klausimais.

Čia rasite visą susirinkimo darbotvarkę. Po susirinkimo planuojama vakarinė neformali dalis.

Rūmų statutas numato, jog dalyvavimas narių susirinkime yra kiekvieno nario pareiga. Apie svarbias priežastis, dėl kurių negali dalyvauti Rūmų narių susirinkime, narys privalo pranešti Rūmams likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki Rūmų narių susirinkimo dienos, užpildydamas šią formą.

Susirinkime dalyvaujama asmeniškai, pateikus asmens dokumentą. Negalinčius dalyvauti narius gali atstovauti jų įgaliotieji asmenys, pateikę asmens dokumentą ir notaro įgaliojimą.

Rūmų narių susirinkimas gali priimti sprendimus, kai jame dalyvauja daugiau kaip pusė Rūmų narių. Kviečiame būti aktyviais. Rūmai pažymi, jog susirinkimo kaštai yra dideli ir mokami iš nario mokesčio. Nesusidarius kvorumui, teks šaukti antrą susirinkimą ir dar kartą dengti išlaidas. 2017 m. Rūmų narių susirinkimo sprendimu, apie nedalyvavimą iš anksto neinformavusiems nariams bus padalintos pirmojo susirinkimo rengimo sąnaudos.

Papildoma informacija apie susirinkimą bus skelbiama vėliau.

Informacija

Data:
2018 23 kovo
Laikas:
10:00 - 19:00