Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/architek/domains/architekturumai.lt/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145
Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui | Architektų rūmai

Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

2018 5 sausio d. 10:00 - 12:00

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys, taip pat jau atestuoti architektai, norintys atnaujinti savo žinias nurodytais klausimais. Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

Šie kursai vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį Rūmuose, Kalvarijų g. 1, Vilniuje.

Laikas: 10.00 val.

Kursų trukmė – 2 val.


Kaina: kursai yra nemokami. Architekto kvalifikacijos atestatą turintiems dalyviams gali būti išrašomi kursų dalyvių (kvalifikacijos tobulinimo) pažymėjimai. Tokiu atveju taikomas administracinis mokestis už pažymėjimo išrašymą – 15 eurų. Rūmų nariams, neturintiems įsiskolinimų ir sumokėjusiems nario mokestį už einamuosius metus – 10 eurų. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Mokestis už metodinių kursų pažymėjimo išrašymą turi būti sumokėtas 3 d. d. iki kursų šiais rekvizitais:

Lietuvos architektų rūmai
Įmonės kodas 301111540
Sąskaitos Nr. LT507044060006067130
AB SEB bankas, banko kodas 70440


REGISTRACIJA Į 2018-01-05 metodinius kursus.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: info@architekturumai.lt

Informacija

Data:
2018 5 sausio
Laikas:
10:00 - 12:00