Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

2023 10 kovo d. 9:00 - 13:00

2023 m. kovo 10 d.  kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus. Kursų trukmė 4.00 val. Kursai susidės iš keturių skirtingų temų: ,,Naujos medinių konstrukcijų projektavimo galimybės ir sprendimai”, ,,Medinių konstrukcijų medžiagos ir panaudojimo galimybės. Medinių konstrukcijų schemos ir detalės”, ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime”, ,,Architektūros ir tvarios statybos prielaidos tvarioje miškininkystėje”.

Kursų temų aprašymas:

1) ,,Naujos medinių konstrukcijų projektavimo galimybės ir sprendimai”. (nuo 9.00- 10.00 val.)Medinės statybos raida; klimato kaitos politika, keičianti statybų prioritetus; naujos kartos medinė statyba ir jos pranašumai; ES naujojo žaliojo kurso įtaka; išmaniosios medžiagos ir metodai; taikymo pavyzdžiai; biomasės žaliavų potencialas ir žaliosios transformacijos galimybės. Kursus ves Paulius Milčius tvarios statybos ekspertas, tarptautinio marketingo magistras.

2) ,,Medinių konstrukcijų medžiagos ir panaudojimo galimybės. Medinių konstrukcijų schemos ir detalės” (nuo 10.00- 11.00 val.). Medinių konstrukcijų panaudojimo sritys, perspektyvos; medienos, kaip statybinės medžiagos, savybės; vientisa mediena, klijuota mediena, medienos plokštės, ilgaamžiškumas, ugniai atsparumas, apsaugos priemonės; gyvenamųjų namų stogų konstrukcijos; rąstiniai, karkasiniai ir skydiniai pastatai; rėmai, arkos, santvaros, skliautai, kupolai, jų tipai ir ypatumai; didelio tarpatramio medinių konstrukcijų jungimo mazgai. Kursu ves Tomas Gečys inžinierius-konstruktorius, mokslo daktaras.

3) ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime”. (nuo 11.00- 12.00 val.)Užsienio šalių normų apžvalga projektuojant pastatus su medinėmis konstrukcijomis, Lietuvos norminių dokumentų apžvalga, sąlygos projektuojant pastatus iš medinių konstrukcijų, būdai (inžinerinės sistemos, konstrukciniai sprendimai) kaip išpildyti Lietuvos norminės bazės reikalavimus, apdailos elementų naudojimo galimybės (iš lauko ir iš vidaus). Kursus ves Irina Demidova-Buizinienė gaisrinės saugos projekto dalies vadovė, nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistė, statybinių medžiagų mokslo daktarė.

4) ,,Architektūros ir tvarios statybos prielaidos tvarioje miškininkystėje”. (nuo 12.00- 13.00 val.) Miškai ir jų ištekliai Europoje; tvari miškininkystė besikeičiančiose sąlygose; tvaraus miškų išteklių panaudojimo pagrindai; miškininkystės vaidmuo bioekonomikoje ir tvarios statybos tiekimo grandinėse; efektyvesnis biomasės panaudojimas. Kursus ves Marius Aleinikovas LAMMC direktoriaus pavaduotojas Miškų instituto veiklai, biomedicinos mokslų daktaras.

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data: 2023 m. kovo 10 d. (penktadienis) 9.00 val.-13.00 val. (trukmė 4 val.)

Registracija nuo 8.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2023-03-09 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2023 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. kovo 9 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2023-03-10 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2023 m. kovo 10 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2023 10 kovo
Laikas:
9:00 - 13:00