Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Kaip architektai geba suvokti kultūrinį kontekstą“

2021 17 gruodžio d. 13:00 - 15:00

2021 m. gruodžio 17 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Kaip architektai geba suvokti kultūrinį kontekstą“, kuriuos ves VILNIAUS TECH Doc. dr. Vytautas Petrušonis.

Apie kursų temą. Stebint aplinką architekto sąmonės tekstas modifikuojasi priklausomai nuo jo vidinio pasaulio modelio (tezauro). Kuo daugiamatiškesnis pasaulio modelis, tuo daugiau prasmių jis gali įžvelgti aplinkoje ir tuo patikimesnė atodaira į kitų subjektiškumų interesus. Taip yra todėl, kad tokiu atveju geriau suvokiamas kultūrinis kontekstas, vietovės kultūrinio tapatumo determinacijos, kurios yra aktualios miestų aplinkos tvarkyme. Tuo pačiu veikla, įskaitant ir architektūrinę veiklą, kultūriniu-ekologiniu požiūriu prasmingesnė. Dėl tos priežasties, jog architektų ugdyme vyrauja inertiškų „klasikinių“ žinių kultūra, šiuo metu atodaira į kontekstines determinacijas pasireiškia nepakankamu mastu. Pranešime bus pristatyti kultūrinio-ekologinio kompetentingumo testavimo kriterijai, pateikti vertinimo pavyzdžiai. Neteigiama, kad turi būti vykdoma architektų veiklos cenzūra, tai greičiau paraginimas tobulinti ugdymo procesą ir paskatinti saviugdą.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2021 m. gruodžio 17 d. (penktadienis) 13.00 val.

Registracija nuo 12.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2021-12-16 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2021 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2021 m. gruodžio 16 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2021-12-17 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2021 m. gruodžio 16 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2021 17 gruodžio
Laikas:
13:00 - 15:00