Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Išmaniųjų namų technologijų taikymas”

2022 25 rugpjūčio d. 15:00 - 17:00

2022 m. rugpjūčio 25 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Išmaniųjų namų technologijų taikymas”, kuriuos ves Raimondas Rakauskas.

Kursai tikslas išsklaidyti mitus ir baimes, susijusias su išmaniaisiais namais, atskleisti namų automatizavimo technologijų taikymo galimybes ir kuriamą naudą. Kursai architektams padės: lengviau ir teisingai paruošti interjero įrengimo projektus žmonėms, kurie nori turėti išmaniuosius namus ar bet kokios paskirties išmaniąsias verslo patalpas, paprasčiau pasirinkti teisingus išmaniųjų sistemų sprendimus, paaiškinti žmonėms apie išmaniąsias sistemas, suformuoti teisingus lūkesčius savo klientams, išvengti projektų korekcijų, papildomų darbų ar jau padarytų darbų perdarymo.
Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

Data: 2022 m. rugpjūčio 25 d. (ketvirtadienis) 15.00 val.

Registracija nuo 14.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2022-08-24 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2022 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. rugpjūčio 25 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2022-08-25 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2022 m. rugpjūčio 24 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

* Jeigu pageidaujate gauti išankstinę sąskaitą faktūrą prašome mus informuoti iki rugpjūčio 18  d., kadangi vėliau Rūmų buhalterija atostogaus.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2022 25 rugpjūčio
Laikas:
15:00 - 17:00