Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Gamtiniai procesai urbanizuotose teritorijose. Tarp pritaikymo ir prisitaikymo“

2022 1 gruodžio d. 10:00 - 13:00

NEĮVYKS 2022 m. gruodžio 1 d. nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Gamtiniai procesai urbanizuotose teritorijose. Tarp pritaikymo ir prisitaikymo“, kuriuos ves Doc. Dr. Ričardas Skorupskas Vilniaus universitetas. Kursai perkeliami į sausio 17 d. 10:00 val.

Kursų aprašas. Gamta pagrįsti sprendimai urbanizuotose teritorijose gali reikšmingai keisti gyvenamosios aplinkos, visuomenės, bei kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybę. Kad tie pokyčiai urbanizuotų teritorijų tvarkyme būtų reikšmingai teigiami, kad galėtume pagrįsti konkretaus tvarkymo sprendimo svarbą, materialinę ir nematerialinę naudą, ypač svarbu suprasti gyvojoje gamtoje vykstančius savaiminius procesus, giliai suprasti juos, ir sugebėti juos įtraukti – integruoti į žmogaus valdomų procesų tarpą.

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data: 2022 m. gruodžio 1 d. (ketvirtadienis) 10.00 val.-13.00 val. (trukmė 3 val.)

Registracija nuo 9.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2022-12-01 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2022 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. gruodžio 1 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2022-12-01 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2022 m. gruodžio 1 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2022 1 gruodžio
Laikas:
10:00 - 13:00