Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai  ,,Energinis naudingumas ir architektūra”

2022 29 kovo d. 13:00 - 16:00

2022 m. kovo 29 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus  ,,Energinis naudingumas ir architektūra”, kuriuos ves architektas Laurynas Ivinskas.

Kursuose bus aptarta pastato savitieji šiluminiai nuostoliai, architektūrinės formos ir įtaka jiems. Įvairios lauko atitvarų rūšys, sistemos, jų privalumai ir trūkumai. Ventiliuojami fasadai. Ilginiai šiluminiai tilteliai, jų reikšmė. Įvairių mazgų apžvalga. Šiaudinio namo energinio naudingumo projektas. Kiti pavyzdžiai. Kursai padės suprasti, kuriuose situacijose pasirinkti tam tikras medžiagas, ko reikalauti iš Statinio konstrukcijų PDV, kad pastatai būtų suprojektuoti tinkamai.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

Data: 2022 m. kovo 29 d. (antradienis) 13.00 val.

Registracija nuo 12.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2022-03-28 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2021 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. kovo 28 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2022-03-29 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2022 m. kovo 29 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu info@architekturumai.lt informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu info@architekturumai.lt likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu info@architekturumai.lt.

 

Dėmesio tai kartojami kursai, kurie vyko 2021-09-21.

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2022 29 kovo
Laikas:
13:00 - 16:00