Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Architektūrinė akustika. Mitai ir sprendiniai”, „Interjero akustikos sprendinių įvairovė naudojant purškiamus akustinius tinkus”

14 rugsėjo d. 14:00 - 17:00

2023 m. rugsėjo 14 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus. I dalis „Architektūrinė akustika. Mitai ir sprendiniai”, II dalis „Interjero akustikos
sprendinių įvairovė naudojant purškiamus akustinius tinkus”. Kursų trukmė 3.00 val. Lektoriai Viktoras Mekas – specialistas, akustikas,  Tomas Srėbalius – purškiamo akustinio tinko projektų vadovas.

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data:2023 m. rugsėjo 14 d.  14.00 val.-17.00 val. (trukmė 3 val.)

Registracija nuo 13.30 val.

Dėmesio tai kartojami kursai kurie vyko 2023-06-22

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2023-09-13 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2023 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. rugsėjo 13 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2023-09-14 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2023 m. rugsėjo 14 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:
Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu:[email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą pranešti paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.

Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu:[email protected]

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
14 rugsėjo
Laikas:
14:00 - 17:00