Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

2023 16 birželio d. 9:00 - 13:00

2023 m. birželio 16 d.  kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus. Kursų trukmė 4.00 val. Kursai susidės iš keturių skirtingų temų: ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime”, ,,Medienos smulkinių plokščių sprendiniai statyboje tvarumui ir efektyvumui didinti”, ,,Naujasis plienas“ – LVL (sluoksninė lukštų mediena) ir jo galimybės tvarių pastatų projektavime”, ,,Lengvesnių konstrukcijų ir efektyvesnio biomasės panaudojimo sprendimai su dvitėjinėmis sijomis”.

Kursų temų aprašymai:

1) ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime” (nuo 9.00- 10.00 val. lektorė Irina Demidova-Buizinienė). Užsienio šalių normų apžvalga projektuojant pastatus su medinėmis konstrukcijomis. Lietuvos norminių dokumentų apžvalga. Sąlygos projektuojant pastatus iš medinių konstrukcijų. Būdai (inžinerinės sistemos, konstrukciniai sprendimai) kaip išpildyti Lietuvos norminės bazės reikalavimus. Apdailos elementų naudojimo galimybės (iš lauko ir iš vidaus).

2) ,,Medienos smulkinių plokščių sprendiniai statyboje tvarumui ir efektyvumui didinti” (nuo 10.00- 11.00 val. lektorė A. Šachova). Medienos smulkinių plokščių produktai (rinka, alternatyvos); produktų techninės specifikacijos: mechaninės savybės, laidumas garams, tvarumas, kt.; produktų panaudojimas konstrukcijose: medžio drožlių plokštės (MDP), OSB ir kt. nauda tvarioje statyboje ir architektūroje; pritaikymas konstrukcijose pagal pastatų tipologiją (individualūs, daugiabučiai; viešieji ir kt. pastatai); konstrukcijos ir apdaila; mazgai su medienos smulkinių plokštėmis.

3) ,,Naujasis plienas“ – LVL (sluoksninė lukštų mediena) (nuo 11.00- 12.00 val. lektorius. M. Liubartas).  Jo galimybės tvarių pastatų projektavime LVL gamyba, techninė specifikacija, tvarumas panaudojimas; pastatų tipologija; konstrukcijų sprendimai (individualūs namai; daugiabučiai ir daugiaaukščiai; ofisai; mokyklos; industriniai pastatai; vėjo jėgainės ir telekomunikacijų bokštai); projektų pavyzdžiai.

4) ,,Lengvesnių konstrukcijų ir efektyvesnio biomasės panaudojimo sprendimai su dvitėjinėmis sijomis (Ijoist) ” (nuo 12.00- 13.00 val. lektorius  M. Liubartas). I-joist gamyba, techninė specifikacija, tvarumas, panaudojimas; pastatų tipologija; konstrukcijų sprendimai (individualūs namai; perdangos; vidinės sienos; daugiabučiai; renovacijos skydai; rekonstrukcijos sprendimai); projektų pavyzdžiai.

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data: 2023 m. birželio 16 d.  9.00 val.-13.00 val. (trukmė 4 val.)

Registracija nuo 8.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2023-06-15 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2023 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. birželio 15 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2023-06-16 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2023 m. birželio 16 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2023 16 birželio
Laikas:
9:00 - 13:00