Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

2023 12 gegužės d. 9:00 - 13:00

2023 m. gegužės 12 d.  kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus. Kursų trukmė 4.00 val. Kursai susidės iš keturių skirtingų temų: ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime”, ,,Medinių konstrukcijų medžiagos ir panaudojimo galimybės. Medinių konstrukcijų schemos ir detalės” , ,,Naujasis plienas“ – LVL (sluoksninė lukštų mediena) ir jo galimybės tvarių pastatų projektavime”, ,,Architektūros ir tvarios statybos prielaidos tvarioje miškininkystėje”.

Kursų temų aprašymai:

1) ,,Gaisrinės saugos iššūkiai medinių konstrukcijų projektavime” (nuo 9.00- 10.00 val. lektorė Irina Demidova-Buizinienė). Užsienio šalių normų apžvalga projektuojant pastatus su medinėmis konstrukcijomis. Lietuvos norminių dokumentų apžvalga. Sąlygos projektuojant pastatus iš medinių konstrukcijų. Būdai (inžinerinės sistemos, konstrukciniai sprendimai) kaip išpildyti Lietuvos norminės bazės reikalavimus. Apdailos elementų naudojimo galimybės (iš lauko ir iš vidaus).

2) ,,Medinių konstrukcijų medžiagos ir panaudojimo galimybės. Medinių konstrukcijų schemos ir detalės” (nuo 10.00- 11.00 val. lektorius. T. Gečys). Medinių konstrukcijų panaudojimo sritys, perspektyvos; medienos, kaip statybinės medžiagos, savybės; vientisa mediena, klijuota mediena, medienos plokštės, ilgaamžiškumas, ugniai atsparumas, apsaugos priemonės; gyvenamųjų namų stogų konstrukcijos; rąstiniai, karkasiniai ir skydiniai pastatai; rėmai, arkos, santvaros, skliautai, kupolai, jų tipai ir ypatumai; didelio tarpatramio medinių konstrukcijų jungimo mazgai.

3) ,,Naujasis plienas“ – LVL (sluoksninė lukštų mediena) (nuo 11.00- 12.00 val. lektorius. M. Liubartas).  Jo galimybės tvarių pastatų projektavime LVL gamyba, techninė specifikacija, tvarumas panaudojimas; pastatų tipologija; konstrukcijų sprendimai (individualūs namai; daugiabučiai ir daugiaaukščiai; ofisai; mokyklos; industriniai pastatai; vėjo jėgainės ir telekomunikacijų bokštai); projektų pavyzdžiai.

4) ,,Architektūros ir tvarios statybos prielaidos tvarioje miškininkystėje” (nuo 12.00- 13.00 val. lektorius M. Aleinikovas). Miškai ir jų ištekliai Europoje; tvari miškininkystė besikeičiančiose sąlygose; tvaraus miškų išteklių panaudojimo pagrindai; miškininkystės vaidmuo bioekonomikoje ir tvarios statybos tiekimo grandinėse; efektyvesnis biomasės panaudojimas.

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data: 2023 m. gegužės 12 d. (penktadienis) 9.00 val.-13.00 val. (trukmė 4 val.)

Registracija nuo 8.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2023-05-11 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2023 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. gegužės 11 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2023-05-12 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį  2023 m. gegužės 12 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2023 12 gegužės
Laikas:
9:00 - 13:00