Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Viešojo intereso įgyvendinimo architektūros srityje teisiniai aspektai“ Klaipėdoje

2020 7 vasario d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus tema „Viešojo intereso įgyvendinimo architektūros srityje teisiniai aspektai“.

Kursuose architektė, teisininkė dr. Daiva Veličkaitė pristatys architektūros srities teisinio reguliavimo problematiką, kurią ji nagrinėjo Vilniaus universiteto Teisės fakultete 2019 m. apgintoje daktaro disertacijoje “Viešasis interesas ir jo įgyvendinimo sąlygos architektūros srityje” (vadovė doc. dr. J. Paužaitė-Kulvinskienė).

Kursuose bus kalbama ir plačiau padiskutuoti kviečiama dažnai kylančiais klausimais: Kas yra vadintina viešuoju interesu? Ar tai kažkas priešingo privatiems interesams? Ar architektų sprendimai yra susiję su viešojo intereso užtikrinimu? Jei taip, ar jiems sudaromos sąlygos priimti kokybiškus, profesinėmis žiniomis grįstus sprendimus? Kodėl daugelyje objektų kyla socialiniai bei teisiniai konfliktai? Kodėl taip dažnai nuviliami įvairių interesų grupių lūkesčiai? Kokių sąlygų reikia visuomenės darnai ir aplinkos kokybei užtikrinti? Ar jas Lietuvoje turime ir ar siekiame jas turėti?

Ieškant atsakymų į šiuos klausimus bus pristatomi disertacijoje nagrinėti viešojo intereso turinio ir jo ribų architektūros srityje klausimai, Lietuvoje galiojančiu teisiniu reguliavimu sudarytos viešojo intereso įgyvendinimo sąlygos, jo gynimo teisme pagrindiniai aspektai.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Dėmesio, tai – kartojami 2020-01-17 Vilniuje ir 2020-01-24 Kaune. Klausytojų įvertinimą galite rasti ČIA.

Data: 2020 m. vasario 7d. (penktadienį) 13.00 val.
Registracija nuo 12.30 val.
Vieta: Kultūros fabrikas – Studija 2A (2 aukšte), Bangų g. 5A, LT-91250 Klaipėda.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2020 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. vasario 5 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą:
LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2020-02-07 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2020 m. vasario 5 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected]

KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI

Informacija

Data:
2020 7 vasario
Laikas:
13:00 - 17:00