Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“ Kaune

2018 20 gruodžio d. 11:00 - 15:00

Lietuvos architektų rūmai, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“, kuriuose bus skaitomos paskaitos šiomis temomis: „Universalios aplinkos projektų reglamentavimo problemos ir perspektyvos Lietuvoje”, „Universalus dizainas, Kodėl neturėtume jo pamiršti“ ir „Aplinkos ir informacijos prieinamumas visaverčiam gyvenimui“.

PROGRAMA:

10.30-11.00 Registracija ir pasitikimo kava.
11.00-12.00 Paskaita „Universalios aplinkos projektų reglamentavimo problemos ir perspektyvos Lietuvoje”, lektorius – architektas, urbanistas. VGTU profesorius Gintaras Stauskis.
12.00-13.00 Paskaita „Universalus dizainas, Kodėl neturėtume jo pamiršti“, lektorė – CPVA Struktūrinių fondų ir investicijų II departamento Socialinės apsaugos projektų skyriaus viršininkė Justina Jakštienė.
13.00-13.30 Pietų pertrauka.
13.30-14.30 Paskaita „Aplinkos ir informacijos prieinamumas visaverčiam gyvenimui“ , lektorė – Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė Ginta Žemaitaitytė.

Kursai – nemokami, juos remia Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Į kursus užsiregistravę ir juos išklausę architektai galės gauti 4 valandų kvalifikacijos tobulinimą patvirtinančius pažymėjimus, skirtus statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams. Maloniai prašome visus norinčiu dalyvauti registruotis į kursus Kaune:

Apgailestaujame, dėl ribotų finansinių galimybių, esame priversti BAIGTI REGISTRACIJA Į NEMOKAMAS KLAUSYTOJŲ VIETAS. (registracija būtina – vietų skaičius ribotas).

Kviečiame registruotis į mokamas kursų klausytojų vietas – REGISTRACIJA BAIGTA.

Renginio klausytojo mokestis – 30 Eur (PVM netaikomas).

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2018 m. gruodžio 18 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2018-12-20 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

Data: 2018 m. gruodžio 20 d. (ketvirtadienį) 11.00 val.
Registracija ir pasitikimo kava nuo 10.30 val.
Vieta: K. Donelaičio g. 27 Kaunas (LT-44240), „Park Inn by Radisson Kaunas“, Delta salė, pažymėta numeriu 5 – daugiau informacijos čia.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai ir Lietuvos žmonių su negalia sąjunga.
Rėmėjai: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

Informacija

Data:
2018 20 gruodžio
Laikas:
11:00 - 15:00