Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Universalus dizainas – kodėl neturėtume jo pamiršti“ ir „Aplinkos ir informacijos prieinamumas kaip prielaidos žmonių su negalia savarankiškam ir visaverčiam gyvenimui. Lietuvos realijos“

2020 7 rugsėjo d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Universalus dizainas – kodėl neturėtume jo pamiršti“ ir „Aplinkos ir informacijos prieinamumas kaip prielaidos žmonių su negalia savarankiškam ir visaverčiam gyvenimui. Lietuvos realijos“.
Temą „Universalus dizainas – kodėl neturėtume jo pamiršti“ pristatys VšĮ “Centrinė projektų valdymo agentūros” atstovė Justina Jakštienė. Lektorė aptars Universalaus dizaino koncepciją, pagrindinius principus, taikymo metodus bei ilgalaikę vertę kuriančius rezultatus. Taip pat bus pateikiama informacija apie Europos Sąjungos, Jungtinių Tautų bei Lietuvos teisinius reikalavimu, teisminius atvejus, pagrindinius įgyvendinimo principus įvairių sektorių infrastruktūros plėtros srityse. Lektorė pateiks ir praktinę informaciją apie kitų ES šalių pasiekimus įgyvendinant Universalaus dizaino koncepciją. Atsižvelgiant į tai, kad ES teisinis reglamentavimas reikalauja proaktyvaus lygių galimybių ir nediskriminavimo principo įgyvendinimo infrastruktūros plėtros srityje, būtinybę ugdyti kompetencijas Universalaus dizaino tema.
Temą „Aplinkos ir informacijos prieinamumas kaip prielaidos žmonių su negalia savarankiškam ir visaverčiam gyvenimui. Lietuvos realijos“ pristatys Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė Ginta Žemaitaitytė. Lektorė aptars aplinkos ir informacijos prieinamumo būtinybę specialiųjų poreikių asmenims, t.t. ir žmonėms su negalia. Bus atkreipiamas dėmesys, kad be fizinio, psichologinio ir socialinio prieinamumo nėra jokių socialinio bendrumo (ryšio) galimybių: kai pastatai ir fizinė aplinka nėra prieinama, akivaizdu, kad neįgaliesiems bus užkirstos socialinių mainų galimybės. Tinkamai sukurta aplinka garantuoja savarankišką gyvenimą, kas žmonėms su negalia labai svarbu. Lektorė trumpai supažindins su įvairių negalių žmonių poreikiais, pateiks pavyzdžius, kas aktualu dėl tinkamo aplinkos prieinamumo skirtingų negalių žmonėms. Pristatys geruosius ir bloguosius pavyzdžius, aptars probleminius klausimus.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Dėmesio, tai – kartojami 2019-12-11 Vilniuje ir 2019-12-04 Kaune vykę kursai.

Data: 2020 m. rugsėjo 7 d. (pirmadienis) 13.00 val.
Registracija nuo 12.00 val.
Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2020 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. rugsėjo 3 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą:
LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2020-09-07 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2020 m. rugsėjo 3 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.
PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected]

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2020 7 rugsėjo
Laikas:
13:00 - 17:00