Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės“ Vilniuje

2019 8 lapkričio d. 10:00 - 14:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės“. UNESCO Istorinio urbanistinio kraštovaizdžio rekomendacijos: aktualumas Lietuvoje ir tarptautinė patirtis.  Kursus ves Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytoja, geografė, daktarė Giedrė Godienė.

Bus aptariamos bendrosios kraštovaizdžio ir IMK sąvokos, sąsajos tarp urbanistinių ir gamtinių sistemų, klimato krizės įtaka, materialaus ir nematerialaus paveldo sinergija, ryšiai su darnaus vystymosi tikslais, kultūrinės įvairovės palaikymas, visuomenės, įvairių susijusių šalių dalyvavimo ir įtraukties, priimant sprendimus dėl IMK, skatinimas, vietovių apsaugos instrumentai, planavimo ypatumai ir kt.
Pamatinis analizuojamas dokumentas – UNESCO Recommendation on the Historic Urban Landscape (HUL): https://whc.unesco.org/en/hul/

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2019 m. lapkričio 8 d. (penktadienį) 10.00 val.
Registracija nuo 9.30 val.
Vieta: viešbučio „Holiday Inn Vilnius“ „Discovery“ salė (1 aukšte), Šeimyniškių g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2019 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2019 m. lapkričio 6 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą:
LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2019-11-08 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2019 m. lapkričio 6 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

 

KLAUSYTOJŲ ĮVERTINIMAS.

Informacija

Data:
2019 8 lapkričio
Laikas:
10:00 - 14:00