Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Tarptautiniai kultūros paveldo apsaugos principai ICOMOS dokumentuose 1965-2014 metais“ Kaune

2019 17 balandžio d. 13:00 - 17:00

ICOMOS (tarptautinė paminklų ir paveldo vietovių taryba) – 1965 m. įkurta tarptautinė nevyriausybinė organizacija,  veikianti paveldo apsaugos ir tvarkybos srityje ir vienijanti daugiau kaip 10 tūkst. narių – kultūros paveldo apsaugos specialistų 151 šalyje.  ICOMOS pirmiausia siejama su 1964 m. Venecijos chartija, garsiausiu ir įtakingiausiu XX a. tarptautinės paveldosaugos dokumentu. Visgi, per pastaruosius 50 metų priimta nemažai kitų doktrininių dokumentų, atspindinčių paveldosaugos idėjų raidą, palaipsniui apimančių vis naujas paveldo sritis, vertes, saugojimo aspektus, todėl ne mažiau aktualių ir vertų platesnio pristatymo Lietuvos architektams, projektuojantiems istorinėje aplinkoje.

Lietuvos architektų rūmai 2019 m. balandžio 17 d. kviečia architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus „Tarptautiniai kultūros paveldo apsaugos principai ICOMOS dokumentuose 1965-2014 metais“ Kaune. Kursus ves architektė, Vilniaus universiteto doktorantė Viltė Janušauskaitė.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2019 m. balandžio 17 d. (trečiadienis) 13 val.
Registracija: 12.30 val.
Vieta: Vilniaus g. 22, Kaunas – LAS Kauno skyrius posėdžių salėje – 3 aukštas.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2019 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2019 m. balandžio 15 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2019-04-17 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2019 m. balandžio 15 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2019 17 balandžio
Laikas:
13:00 - 17:00