Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“ Vilniuje

2018 15 kovo d. 9:30 - 13:30

Lietuvos architektų rūmai 2018-03-15 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“, kuriuos ves pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius Robertas Karvauskas. Šiuose kursuose bus pateikiami ir argumentuojami esminiai architektūros ir projektavimo aspektai, kuriuos gyvybiškai būtina įvertinti ir išspręsti projektuose, kad pastatai būtų ne tik modernūs, bet ir šilti, jaukūs ir ekonomiški. Atskirų pastato konstrukcijų ir jų elementų projektavimui būtinas sisteminis požiūris į užtikrinimą tokių šių konstrukcijų savybių, kurios garantuoja efektyvų ir ilgalaikį šilumos išsaugojimą patalpose.
Mokymuose analizuojami atitvarinių konstrukcijų, jų šiltinimo, patalpų sandarinimo ir vėdinimo sistemų projektavimo klausimai, įvertinant dažniausiai rinkoje pasitaikančius trūkumus ir klaidas. Pateikiami šių trūkumų ir klaidų sprendimo projektinėje stadijoje principai.

Data: 2018 m. kovo 15 d. (ketvirtadienį) 10 val.
Registracija nuo 9.30 val.
Vieta: Kalvarijų g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2018 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2018 m. kovo 12 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-03-15 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2018 15 kovo
Laikas:
9:30 - 13:30