Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Projektavimas paveldo objektuose ir jų teritorijose: teisinis reglamentavimas ir profesiniai principai“

2020 22 rugsėjo d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai 2020 m. rugsėjo 22 d. kviečia architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus „Projektavimas paveldo objektuose ir jų teritorijose: teisinis reglamentavimas ir profesiniai principai“, kuriuos ves architektė, nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistė-architektūros ir urbanistikos paveldo vertinimo ekspertė, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto istorijos ir archeologijos mokslų daktarė Viltė Janušauskaitė. Šiuose kursuose bus aptariama šiuolaikinės architektūrinės intervencijos paveldo objektuose ir/ar vietovėse architekto profesinės praktikos sritis. Sėkmingas projektavimas šio tipo objektuose turėtų būti pagrįstas geru painaus teisinio reglamentavimo išmanymu, susipažinimo su bendraisiais teoriniais paveldo apsaugos ir intervencijų istorinėje aplinkoje principais bei atidumu praktinėms detalėms – istoriniams elementams. Šie aspektai kursuose bus aptariami pasitelkiant Lietuvos ir tarptautinius pavyzdžius.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2020 m. rugsėjo 22 d. (antradienį) 13.00 val.
Registracija nuo 12.00 val.
Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2020 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. rugsėjo 18 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą:
LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2020-09-22 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2020 m. rugsėjo 18 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.
PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected]

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2020 22 rugsėjo
Laikas:
13:00 - 17:00