Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Planavimo ir projektavimo ypatumai susiję su geležinkelių infrastruktūra“

2021 5 sausio d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai 2021 m. sausio 5 d. kviečia architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus „Planavimo ir projektavimo ypatumai susiję su geležinkelių infrastruktūra“, kuriuos architektas inžinierius, VGTU Architektūros fakulteto docentas Henrikas Žukauskas. Šiuose kursuose bus pristatoma informacija apie geležinkelių kelius, geležinkelių stotis, kelių specifiką, geležinkelių infrastruktūrą bei jų apsaugos zoną, esamos ir perspektyvinės geležinkelio infrastruktūros specifiką ir kiti su geležinkeliais susieti klausimai, iškylantys rengiant projektus, gaunant prisijungimo sąlygas, rengiant planavimo dokumentus, bei gaunant pritarimą parengtiems projektams.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2021 m. sausio 5 d. (antradienį) 13.00 val.
Registracija nuo 12.00 val. (Registracija yra laikoma prisijungimas prie ZOOM platformos nurodant vardą ir pavardę)
Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu per ZOOM platformą. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, sausio 4 d. bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2021 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. sausio 4 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2021-01-05 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2021 m. sausio 4 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2021 5 sausio
Laikas:
13:00 - 17:00