Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“ Kaune

2019 15 lapkričio d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“, kuriuos ves architektė-architektūrologė dr. Dalė Puodžiukienė, architektė restauratorė Giedrė Filipavičienė ir architektė Daina Ferguson.

Dr. Dalė Puodžiukienė kalbės apie dvarų sodybų planavimo principus istoriniais laikotarpiais, bei jų įtaką kraštovaizdžio kaitai.
Giedrė Filipavičienė papasakos, kokios tendencijos susiklostė dvarų sodybų kaitoje XXI-ame amžiuje, keičiantis tiek nuosavybės santykiams, tiek požiūriui į DVARĄ. Aptars gerus ir liūdnus pavyzdžius, panagrinės, kokią įtaką atgaivinimui ir pritaikymui turi teritorijų planavimas, paveldosaugos apribojimai, architekto įtaka.
Daina Fergiuson pasidalins žiniomis apie tyrimų ir fiksavimo darbų būtinumą, svarba ir nauda, prieš rengiant pritaikymo projektus kultūros paveldo objektuose, pasitelkiant 2008 m. Lentvario dvaro sodyboje atliktų darbų pavyzdį. Taip pat apie projektinių sprendinių pasirinkimą kultūros paveldo objektuose, apžvelgiant Užutrakio dvaro sodybos atskirų statinių ir teritorijos pritaikymo lankytojams pavyzdžius, bei Paliesiaus dvaro sodybos išlikimą, pritaikant pastatų liekanas naujai – komercinei, kultūrinei, gydymo – veiklai.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
Dėmesio, tai – kartojami 2019-10-25 Vilniuje vykę kursai. Klausytojų įvertinimą galite rasti ČIA.

Programa:
13.00-14.30 „Dvarų planavimo principai “ (Dr. Dalė Puodžiukienė);
14.30-15.00 Kavos pertrauka;
15.00-15.50 „Specialusis planavimas, jo įtaką atgaivinimo procesui“ (Giedrė Filipavičienė);
15.50-16.45 „Dvarų pritaikymas tvarkybos projektuose“ (Daina Ferguson).

Data: 2019 m. lapkričio 15 d. (penktadienį) 13.00 val.
Registracija nuo 12.30 val.
Vieta: K. Donelaičio g. 27 Kaunas (LT-44240), „Park Inn by Radisson Kaunas“, Gamma salė, pažymėta numeriu 4 – daugiau informacijos ČIA.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2019 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2019 m. lapkričio 13 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą:
LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2019-11-15 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2019 m. lapkričio 13 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

 

KLAUSYTOJŲ ĮVERTINIMAS

Informacija

Data:
2019 15 lapkričio
Laikas:
13:00 - 17:00