Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai-internetinis seminaras „Moderniosios architektūros paveldas: iššūkiai ir galimybės“

2018 22 lapkričio d. 10:00 - 14:00

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Lietuvos kultūros tarybos finansuojamus architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus-internetinį seminarą „Kultūros paveldo vertė“ tema „Moderniosios architektūros paveldas: iššūkiai ir galimybės“, kurį ves architektūros istorikė ir tyrėja, Vilniaus universiteto doc. dr. Marija Drėmaitė.

Apie temą: Žvelgiant į moderniosios architektūros vertinimą ir apsaugą šiuolaikinėje Lietuvoje, galima pastebėti, kad LR kultūros vertybių registre išties yra nemažai šio laikotarpio objektų. Tačiau kalbant apie jų verčių identifikavimą ir perteikimą visuomenei susiduriama su dideliu informacijos trūkumu, nes oficialiojoje paveldosaugoje nėra šio paveldo interpretacinio diskurso, o praktikoje susiduriama su medžiagiškumo ir estetinio vertinimo problematika. Siekiant išsiaiškinti, kodėl moderniosios architektūros pastatai ir kompleksai yra (turi/galėtų būti) saugomi ir kaip, seminare nagrinėjamos šios temos: moderniosios architektūros paveldo raida, problematika ir praktika, moderniosios architektūros vertinimo ir apsaugos problematika Lietuvoje, socialistinio modernizmo palikimas, vėlyvojo modernizmo, brutalizmo ir postmodernizmo architektūros apsaugos tendencijos.

Šie kursai bus transliuojami INTERNETU GYVAI.

Klausytojams, norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, būtina atvykti.

Data: 2018 m. lapkričio 22 d. (ketvirtadienį) 10.00 val.
Registracija nuo 09.30 val.
Vieta: 1 aukšto salė, Kalvarijų g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Klausytojams, kurie pageidauja gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, iki 2018 m. lapkričio 20 d. imtinai reikia pervesti 15 Eur administravimo mokestį į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-11-22 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2018 m. lapkričio 20 d., moka papildomą 15 Eur administravimo mokestį.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę salėje ir 15 Eur administravimo mokestį sumokėję, architektai gaus 4 valandas kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.
6. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA.

Informacija

Data:
2018 22 lapkričio
Laikas:
10:00 - 14:00