Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo,,Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje“

2021 16 lapkričio d. 14:00 - 16:00

2021 m. lapkričio 16 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje”, kuriuos ves prof. dr. Rasa Čepaitienė.

Paskaitoje bus nagrinėjama genius loci/vietos dvasios sąvoka ir jos istorinė bei tipologinė raida nuo seniausių laikų, kai tai buvo religinė-mitologinė kategorija, iki XX a., kuomet ji tapo „vietos auros” arba „vietos atmosferos” sinonimu, daugiausia siejamu su urbanistiniu planavimu ir turizmu. Iš tiesų tai itin platus terminas, talpinantis įvairiausių reikšmių ir funkcijų spektrą: nuo geografinių iki muziejinių. Bus apžvelgiamos sociokultūrinės „vietos dvasios” raidos  sąlygos, pateikiama „gerosios” ir „blogosios” jos išsaugojimo bei kūrimo pavyzdžių.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir  teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2021 m. lapkričio 16 d. (antradienis) 14.00 val.

Registracija nuo 13.00 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2021-11-15 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2021 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2021 m. lapkričio 15 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2021-11-16 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2021 m. lapkričio 15 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2021 16 lapkričio
Laikas:
14:00 - 16:00