Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Gaisrinės saugos užtikrinimas projektuojant vienbučius ir dvibučius pastatus“ ir „Pagrindiniai saugios evakuacijos formavimo aspektai visuomeninės ir pramoninės paskirties pastatuose“

2020 24 lapkričio d. 13:00 - 17:00

Lietuvos architektų rūmai 2020 m. lapkričio 24 d. kviečia architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus „Gaisrinės saugos užtikrinimas projektuojant vienbučius ir dvibučius pastatus“ ir „Pagrindiniai saugios evakuacijos formavimo aspektai visuomeninės ir pramoninės paskirties pastatuose“, kuriuos ves gaisrinės saugos vadovas, inžinierius Dainius Viskačka  ir  gaisrinės saugos vadovė, inžinierė, nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistė Irina Demidova-Buizinienė. Šiuose kursuose bus apžvelgiami reikalavimai užtikrinant gaisrinio skyriaus ir gaisro apkrovos skaičiavimus, aptariami saugios žmonių evakuacijos iš vienbučių ir dvibučių pastatų užtikrinimo aspektai, priešgaisrinių sienų formavimo principai, inžinierinių sistemų projektavimas ir pagrindiniai židinių, dujinių katilų, garažų ir kitų pagalbinių patalpų projektavimo reikalavimai (1 tema). Taip pat  bus supažindinama su evakuacinių kelių, ilgių, pločių, aukščių nustatymo reikalavimais, aptariamas evakuacijos laiko skaičiavimų principas (2 tema).

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2020 m. lapkričio 24 d. (antradienį) 13.00 val.
Registracija nuo 12.00 val.
Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2020 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. lapkričio 23 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2020-11-24 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2020 m. lapkričio 23 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2020 24 lapkričio
Laikas:
13:00 - 17:00