Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kursai „Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymas architekto veikloje” Vilniuje

2018 2 rugpjūčio d. 10:00 - 14:00

2016 m. balandžio 27 d. priimtas ir 2018 m. gegužės 25 d. pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra tiesioginio taikymo Europos Sąjungos teisės aktas. Jo tikslas – geriau užtikrinti žmogaus teises privatumo ir duomenų apsaugos srityse. Jis yra taikomas visiems duomenų valdytojams ir tvarkytojams: valstybės institucijoms, mažoms įmonėms, didelėms korporacijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, fiziniams asmenims, tvarkantiems asmens duomenis su profesija susijusiais tikslais. Lietuvos architektų rūmams labai svarbu padėti savo nariams tinkami pasirengti įgyvendinti šį dokumentą ir užtikrinti vartotojų, klientų ar paslaugų gavėjų teises asmens duomenų apsaugos srityje. Taigi, Lietuvos architektų rūmai 2018-08-02 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“, kuriuos ves advokatas Laimonas Markauskas (advokatų profesinės bendrijos NJORD Law Firm partneris). Kursuose bus pristatyta paskaita tema „Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymas architekto veikloje“.

Data: 2018 m. rugpjūčio 2 d. (ketvirtadienį) 10.00 val.
Registracija nuo 09.30 val.
Vieta: 1 aukšto salė, Kalvarijų g. 1, Vilnius.
Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai.

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2018 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2018 m. liepos 31 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-08-02 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys klausytojo mokestį po 2018 m. liepos 31 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el.paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2018 2 rugpjūčio
Laikas:
10:00 - 14:00