Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Konferencija „Architektūros kokybė: konteksto svarba“

2018 1 spalio d. 10:00 - 19:00

Spalio 1-ąją, minint Pasaulinę architektūros dieną, Lietuvos architektų bendruomenę suburs konferencija „Architektūros kokybė: konteksto svarba“, kasmet organizuojama Lietuvos architektų rūmų ir VGTU Architektūros fakulteto.

Tradicine tapusi tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija jau ketvirtą kartą kvies klausyti, kalbėtis ir diskutuoti apie architektūros kokybę. Dalyvių laukia naujas, iš trijų sesijų sudarytos konferencijos formatas.

Pirmąją sesiją – „Organiškų santykių link: architektūra gamtiniame-urbanistiniame kontekste“ – moderuos architektas, hum. m. dr. Tomas S. Butkus;

Antrąją, kurioje bus gilinamasi į socialinius dalykus: „Žmogiškieji masteliai – architektūra socialiniame kontekste“, kuruos sociologė, soc. m. dr. Dalia Čiupailaitė;

Trečioji, kuri klaus: „Matoma-nematoma: ar kultūrinis kontekstas dar aktualus?“, bus vedama moderatorės, architektės, hum. m. dr. Julijos Reklaitės.

Po konferencijos organizatoriai tradiciškai sveikins susirinkusius Pasaulinės architektūros dienos proga ir kvies pokalbį pratęstį prie vyno taurės, klausantis gyvos muzikos – džiazo dainininkės Lauros Budreckytės trio kartu su pianistu Andrej Polevikov ir kontrabosistu Vyčiu Nivinsku (Miesto laboratorijoje, Sapiegų parke).

KONFERENCIJOS PROGRAMA

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA INTERNETU

 

DALYVIAMS

Data: 2018 m. spalio 1 d. (pirmadienis) 10.00 val. Registracija nuo 09.30 val.
Vieta: „Vilnius Tech Park“ Sapiegų parkas, Antakalnio g. 17, 3 korpusas.

KAIP RASTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši konferencija  yra sudėtinė Lietuvos architektų rūmų kvalifikacijos tobulinimo kursų programos dalis. Žemiau pateikiama informacija, norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą.

Klausytojams, kurie pageidauja gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, iki 2018 m. rugsėjo 27 d. imtinai reikia pervesti 15 Eur administravimo mokestį į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2018-10-01 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

PASTABOS:
1. Kursus išklausę salėje ir 15 Eur administravimo mokestį sumokėję, architektai gaus 6 valandas kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.
6. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

 

                 

Informacija

Data:
2018 1 spalio
Laikas:
10:00 - 19:00