Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondo renginys – forumą „Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“, Nidoje

2019 6 rugsėjo d. 13:00 - 18:00

„Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“. Pristatymų formatas – 20 skaidrių po 18 sekundžių. Tai – 20 nesustabdomai bėgančių eskizų, peizažų, nuotraukų, koliažų, minčių ar kitų formatų, sugulančių į 6 minučių išpažintį*. *Atviras pasipasakojimas, prisiminimas, samprotavimas, fantazija, idėja, tyrimas, įžvalga, atradimas, projektas, kelionės gidas, mitas, folkloras, problema, realybė, lūkestis, palinkėjimas…

Forumas „Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“, kurį kartu su partneriais rengia Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas, ir kuris vyks 2019 m. rugsėjo 6 d. Nidoje, yra sudėtinė Lietuvos architektų rūmų kvalifikacijos tobulinimo kursų programos dalis.

Su programa galite susipažinti  čia.

DĖMESIO: Registracija būtina visiems norintiems dalyvauti renginyje. Renginys nemokamas. Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2019 metus), kurie pageidauja gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą, iki 2019 m. rugsėjo 4 d. imtinai reikia pervesti 20 Eur administravimo mokestį į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:
— „už 2019-09-06 LAR kursus“;
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).
Asmenims, užsiregistravusiems po 2019 m. rugsėjo 4 d., nebus išrašomi kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantys pažymėjimai.

PASTABOS:
1. Kursus išklausę ir laiku 20 Eur administravimo mokestį sumokėję, architektai gaus 2 valandas kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Gauti kvalifikacijos tobulinimo valandas liudijantį pažymėjimą gali tik užsiregistravę iš anksto 90 žmonių. Kursų dieną registracija negalima. Remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių atvykti ir išklausyti kursų, prašome el.paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Dalyviams neatvykusiems ir nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
6. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el.paštu [email protected].

KLAUSYTOJŲ ĮVERTINIMAS

 

 

Informacija

Data:
2019 6 rugsėjo
Laikas:
13:00 - 18:00