Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Meniškumo veiksnys urbanistikoje: idenfitikavimas ir modeliavimas”

19 sausio d. 10:00 - 14:00

2024 m. sausio 19 d.(10:00-14:00 val.) kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus tema ,,Meniškumo veiksnys urbanistikoje: idenfitikavimas ir modeliavimas”.
Potemės:
1) Teoriniai ir metodiniai principai;
2) Praktinio taikymo atvejų analizė.

Temos aprašymas. Urbanistinio projektavimo objektas yra erdvinės miesto struktūros – kvartalų užstatymas, viešosios urbanistinės erdvės (aikštės, jų sistemos), miestovaizdžiai, dominančių išdėstymas ir tt. – miesto urbanistinio audinio elementai, kuriems būdingas meniškumo veiksnys. Temoje siekiama pateikti urbanistinio projektavimo meninių principų sistemą, kuri padėtų eliminuoti dabar veikiančios teritorijų planavimo ir statybos sistemos deformacijas, kurias sukelia šiuo metu juridinių procedūrų suabsoliutinimas beveik visiškai išeliminuojantis profesionalią veiklą iš bendro architektūrinio ir urbanistinio projektavimo proceso, ko pasekmėje pranyksta meniškumo veiksnys urbanistikoje. Paskaitoje analizuojami akademiniai darbai, kuriuose sprendžiami meniniai urbanistikos klausimai, bei atliekama urbanistinių projektų analizė meniškumo aspektu.

Kursų trukmė 4 val. Lektorės: Dr. Dalia Dijokienė ir dr. Inesa Alistratovaitė-Kurtinaitienė

Kursai skirti statybos techninės pagrindinių sričių vadovams ir/arba teritorijų planavimo vadovams

Data: 2024 m. sausio 19 d. 10:00 val. (trukmė 4:00 val.).

Registracija nuo 09:30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2024-01-18 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2024 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. Mokestis ne rūmų nariams– 60 Eur (PVM netaikomas)

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2024 m. sausio 18 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2024-01-19 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį 2024 m. sausio 19 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams ir/arba teritorijų planavimo vadovams
Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

Dėmesio tai kartojami kursai kurie vyko 2022-11-25!

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
19 sausio
Laikas:
10:00 - 14:00