Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Projektavimo, taikant BIM technologijas, organizavimas”

2022 21 balandžio d. 10:00 - 14:00

2022 m. balandžio 21 d. kviečiame architektus į nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus  ,,Projektavimo, taikant BIM technologijas, organizavimas (BIM komunikacija, EIR, BEP projektavimui ir statyboms”, kuriuos ves „Baltic BIM Management“ BIM vadovas Justas Sturis. Prie seminaro prisijungs UAB „Vilniaus vystymo kompanija” atstovas Robertas Kontrimovičius, kuris pristatys organizacijos viziją bei jų projektuose galiojančius reikalavimus BIM metodikos taikymui.

2021 metų pabaigoje įsigaliojo LR vyriausybės nutarimas “Dėl reikalavimų ir (arba) kriterijų dėl statinio informacinio modeliavimo metodų taikymų”, ir prievolė viešojo sektoriaus dalyviams taikyti BIM metodiką naujai projektuojamuose ir statomuose statiniuose. Daugiausiai neaiškumų kyla dėl BIM apibrėžties, t. y. kokia veikla projekte turėtų būti nuosekliai vykdoma ir kas įgyvendinama, kad jis būtų laikomas BIM projektu. Seminaro metu supažindinsime su pagrindinėmis nuostatomis, su kuriomis viešuosiuose projektuose susidurs viešojo sektoriaus dalyviai ir kuriomis turės remtis. Temos : BIM reikalavimai,  Komunikacija BIM naujokams, EIR,  BEP projektavimui, BEP statybai.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir  teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2022 m. balandžio 21 d. (ketvirtadienis) 10.00 val. – 14 val. 

Registracija nuo 9.30 val.

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2022-04-20 bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Organizatorius: Lietuvos architektų rūmai

Renginio klausytojo mokestis – 60 Eur (PVM netaikomas), Lietuvos architektų rūmų nariams (neturintiems skolų ir sumokėjusiems nario mokestį už 2022 metus) dalyvavimo mokestis – 30 Eur. DĖMESIO: remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos ir nustatytos lengvatos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. balandžio 21 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440 nurodant:

— „už 2022-04-21 LAR kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2022 m. balandžio 21 d., moka papildomą 15 Eur. administravimo mokestį.

 

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 4 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu [email protected] informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios.  Tokiu atveju grąžinsime sumokėtą dalyvio mokestį. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu [email protected] likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu [email protected].

 

 

REGISTRACIJA

Informacija

Data:
2022 21 balandžio
Laikas:
10:00 - 14:00