Renginys

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Konferencija „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė“

2017 9 rugsėjo d. 9:00 - 19:00

Neringa yra vienas iš unikaliausių Lietuvos regionų, įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą ir kasmet sulaukianti tūkstančių lankytojų. 2017 m. minint ICOMOS Lietuvos nacionalinio komiteto (Tarptautinė paminklų ir paminklinių vietovių taryba) įkūrimo 25-metį, Nidoje inicijuojamas architektūrinis įvykis, kuris išprovokuotų atvirą geriausių Lietuvos specialistų diskusiją apie „Gyvenimą prie vandenų“.

Svarbiausias šios diskusijos leitmotyvas – priminti istorinę tarp vandenų įsikūrusio regiono praeitį, iškelti aktualiausias paveldosaugos problemas ir pristatyti konceptualiausius šiuolaikinės Lietuvos architektūros pavyzdžius. Architektūra ir paveldosauga šiandieniniame vartotojiškame gyvenime turi aibę sąlyčio taškų, o šių sričių specialistai dažniau susiduria nesusikalbėjimo ir nesantaikos pozicijose nei turiningo bendradarbiavimo lauke. Todėl į architektūrinį įvykį kviečiami plataus spektro specialistai, kurių veiklos, kūryba, darbas ar laisvalaikis yra susiję su Neringa ir kurie yra neabejingi jos unikalumo išsaugojimui bei suinteresuoti darnia plėtra.

Mokslininkai, architektai, visuomeninių, valstybinių ir privačių įmonių atstovai, Neringos gyventojai bei miesto svečiai kartu su profesionalais kviečiami dalyvauti architektūriniame įvykyje „Gyvenimas prie vandenų“.

Tarptautinė mokslinė konferencija „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė”, kurią kartu su partneriais rengia ICOMOS LNK, Neringos savivaldybė ir Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas, ir kuri vyks 2017 m. rugsėjo 9 d. Nidoje, yra sudėtinė Lietuvos architektų rūmų kvalifikacijos tobulinimo kursų programos dalis.

Su programa galite susipažinti čia.

Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai bus išduoti iš anksto užsiregistravusiems ir konferencijoje dalyvavusiems Rūmų nariams, laiku sumokėjusiems mokestį už pažymėjimo išrašymą. Primename, kad remiantis Rūmų statutu, Rūmų paslaugos teikiamos tik Rūmams neskolingiems nariams. Pažymėjimo išrašymo mokestis – 15 Eur. Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2017 m. rugsėjo 4 d. imtinai reikia pervesti į Lietuvos architektų rūmų (įmonės kodas 301111540) sąskaitą: LT507044060006067130, bankas AB SEB bankas, banko kodas 70440, nurodant:
— „už 2017-09-09 kursus“
— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

PASTABOS:
1. Kursus išklausę architektai gaus 6 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto. Kursų dieną registracija negalima.
3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.

REGISTRACIJA BAIGTA

Informacija

Data:
2017 9 rugsėjo
Laikas:
9:00 - 19:00