Kursai-internetinis seminaras Vilniuje: „Moderniosios architektūros paveldas: iššūkiai ir galimybės“

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Lietuvos kultūros tarybos finansuojamus architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus-internetinį seminarą „Kultūros paveldo vertė“ tema „Moderniosios architektūros paveldas: iššūkiai ir galimybės“, kurį ves architektūros istorikė ir tyrėja, Vilniaus universiteto doc. dr. Marija Drėmaitė.

Daugiau informacijos čia.

 

Kursai Klaipėdoje: „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“

Lietuvos architektų rūmai 2018-11-16 kviečia architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“, kuriuos ves advokatė Kristina Matvejenkaitė („AKJ CONSULTUS“ Advokatų profesinės bendrija). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Daugiau informacijos čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2018-11-26 metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt