Kursai Vilniuje: „Pastatų dermė kraštovaizdyje“

Lietuvos architektų rūmai 2019-01-30 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ kuriuos ves geografė, daktarė Giedrė Godienė. Pastaroji paskaitys paskaitą temomis: „Holistinė kraštovaizdžio samprata ir geosisteminė koncepcija“, „Pastato/komplekso vieta, vietovė ir kontekstas“, bei „Ekologiniai procesai ir funkcionalumas“.
Dėmesio, tai – kartojami 2018-05-31 Vilniuje, 2018-06-22 Kaune  ir 2018-10-23 Klaipėdoje vykę kursai.

Daugiau informacijos čia.

 

Kursai-diskusiją Klaipėdoje: „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“

Lietuvos architektų rūmai 2019-01-18 kviečia architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus-diskusiją „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“, kuriuos ves Lietuvos architektų rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, diskusijose dalyvaus ir Rūmų tarybos nariai.

Daugiau informacijos čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2019-01-28 metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt