Kursai Vilniuje: konferencija „Architektūros kokybė: konteksto svarba“

Spalio 1-ąją, minint Pasaulinę architektūros dieną, Lietuvos architektų bendruomenę kviečiame į kasmetinę konferenciją „Architektūros kokybė: konteksto svarba“, organizuojama Lietuvos architektų rūmų ir VGTU Architektūros fakulteto.
Tradicine tapusi tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija jau ketvirtą kartą kviečia klausyti, kalbėtis ir diskutuoti apie architektūros kokybę. Dalyvių laukia naujas, iš trijų sesijų sudarytos, konferencijos formatas.

Daugiau informacijos čia.

 

Kursai Vilniuje: „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“, kuriuose bus skaitoma paskaita tema „Jei dizainas nėra universalus, jūs paliekate mus už durų“, bei vyks ekskursija tema „Ar Vilniaus gatvės prieinamos kiekvienam?“.

Daugiau informacijos čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2018-09-24metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt