Kursai Klaipėdoje: „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“

Lietuvos architektų rūmai 2019 m. kovo 22 d. kviečia architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ Klaipėdoje. Kursus ves architektė, dr. Dalia Dijokienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros vedėja, ir architektė, dr. Inesa Alistratovaitė-Kurtinaitienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros docentė.

Daugiau informacijos čia.

 

Kursai Vilniuje: „Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje“

Lietuvos architektų rūmai 2019-03-14 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje“ kuriuos ves Lietuvos kultūros paveldo tyrėja, Lietuvos istorijos instituto profesorė hum. m. dr. Rasa Čepaitienė. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Daugiau informacijos čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2019-03-18 metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt