Kursai Rumšiškėse: „Kultūros paveldo vertė“

Lietuvos architektų rūmai kviečia į 2019 m. rugsėjo 13 d. Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Kultūros paveldo vertė“, kuriuos ves menotyros dr. Rasa Bertašiūtė, dirbanti Lietuvos liaudies buities muziejuje ir Kauno Technologijos Universitete.

Daugiau informacijos čia. Registracija baigta – vietų nebėra.

 

Kursai Nidoje:  Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondo renginys – Forumas „Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“

Lietuvos architektų rūmai 2019 m. rugsėjo 6 d. kviečia visus atestuotus architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus – Forumą „Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“, kurį kartu su partneriais rengia Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas,  yra sudėtinė Lietuvos architektų rūmų kvalifikacijos tobulinimo kursų programos dalis.

Daugiau informacijos čia. Registracija baigta – vietų nebėra.

 

Kursai Vilniuje: „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga teritorijų planavimo ir statybos srityse“

Lietuvos architektų rūmai kviečia architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga teritorijų planavimo ir statybos srityse“, kuriuos ves advokatė Kristina Matvejenkaitė (Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Daugiau informacijos čia. Registracija baigta – vietų nebėra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2019-07-29 metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt