Kursai 2019-11-15 Kaune: „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“

Lietuvos architektų rūmai kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“, kuriuos ves Dr. Dalė Puodžiukienė, Giedrė Filipavičienė ir Daina Ferguson.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

 

Kursai 2019-11-08 Vilniuje: „Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės“

Lietuvos architektų rūmai kviečia į architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės“. UNESCO Istorinio urbanistinio kraštovaizdžio rekomendacijos: aktualumas Lietuvoje ir tarptautinė patirtis.  Kursus ves Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytoja, geografė, daktarė Giedrė Godienė.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

 

 

 

 

 

 

 

 


Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui

Nuo 2017 metų Rūmai pradėjo rengti metodinius kursus besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“. Kursuose pateikiama esminė informacija apie atestuoto architekto veiklą, jo pareigas, teises, teisinę atsakomybę, profesinę veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo ypatumus. Kursuose taip pat pristatomas egzaminų programų turinys, atestavimo tvarka, reikalavimai pretendentams.

Kursuose gali dalyvauti visi pageidaujantys – prašymus pateikę ir dar nepateikę asmenys (pažymėjimai nebus išduodami). Besirengiantiems atestuotis rekomenduojame apsilankyti juose iki prašymo padavimo.

REGISTRACIJA į 2019-07-29 metodinius kursus čia.

Pastaba: užsiregistravusius dalyvius apie nedalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vilma@architekturumai.lt