Lietuvos architektų rūmų organizuojamų architektų kvalifikacijos tobulinimo kursų
2020 m. tvarkaraštis:

SAUSIS:

2019 m. tvarkaraštis:

GRUODIS:

2019-12-11 (Vilniuje) Universalus dizainas – kodėl neturėtume jo pamiršti“ ir „Aplinkos ir informacijos prieinamumas kaip prielaidos žmonių su negalia savarankiškam ir visaverčiam gyvenimui. Lietuvos realijos“.  (Registracija vyksta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-12-04 (Kaune) Universalus dizainas – kodėl neturėtume jo pamiršti“ ir „Aplinkos ir informacijos prieinamumas kaip prielaidos žmonių su negalia savarankiškam ir visaverčiam gyvenimui. Lietuvos realijos“.  (Registracija vyksta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LAPKRITIS:

2019-11-29 (Klaipėdoje) Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės.  UNESCO Istorinio urbanistinio kraštovaizdžio rekomendacijos: aktualumas Lietuvoje ir tarptautinė patirtis. (Registracija vyksta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-11-15 (Kaune) „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“.  (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-11-08 (Vilniuje) Tvaraus istorinio miesto kraštovaizdžio vystymo(si) gairės.  UNESCO Istorinio urbanistinio kraštovaizdžio rekomendacijos: aktualumas Lietuvoje ir tarptautinė patirtis. (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

SPALIS:

2019-10-25 (Vilniuje) „Istorinis dvarų paveldas, istoriniai dvarų planavimo principai ir pritaikymas tvarkybos projektuose“.  (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-10-07 (Vilniuje) Konferencija „Architektūros kokybė: integruotas požiūris į kultūros paveldą“ temomis  „Kultūros paveldo vertybių išsaugojimo iššūkiai“, „Integruotas požiūris į kultūros paveldą planavimo“ ir „Modernusis paveldas. Apskaita, atranka, apsauga“.  (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGSĖJIS:

2019-09-13 (Rumšiškėse) „Kultūros paveldo vertė“ (dr. R. Bertašiūtė,). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-09-06 (Nidoje) Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos ir paramos fondo renginys – forumas „Maža išpažintis. Architektų [ir ne tik] refleksijos apie asmeninį santykį su Kuršių nerija“ (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-09-04 (Vilniuje) „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga teritorijų planavimo ir statybos srityse“ (advokatė K. Matvejenkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGPJŪTIS:

2019-08-09 (Rumšiškėse) „Kultūros paveldo vertė“ (dr. R. Bertašiūtė,). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LIEPA:

2019-07-29 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2019-07-05 (Rumšiškėse) „Kultūros paveldo vertė“ (dr. R. Bertašiūtė,). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-07-01 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).

BIRŽELIS:

2019-06-27 (Vilniuje) Tarptautiniai kultūros paveldo apsaugos principai ICOMOS dokumentuose 1965-2014 metais“ (arch. V. Janušauskaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-06-03 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).

GEGUŽIS:

2019-05-30 (Vilniuje) „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ (arch., dr. E. Neniškis) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-05-17 (Klaipėdoje) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-05-08 (Kaune) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (D. Veličkaitė, R. Šiaulytė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

BALANDIS:

2019-04-29 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2019-04-25 (Vilniuje) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (R. Šiaulytė)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-04-17 (Kaune) Tarptautiniai kultūros paveldo apsaugos principai ICOMOS dokumentuose 1965-2014 metais“ (arch. V. Janušauskaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

KOVAS:

2019-03-22 (Klaipėdoje) „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ (dr. D. Dijokienė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-03-18 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2019-03-14 (Vilniuje) „Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje“ (prof. hum. m. dr. Rasa Čepaitienė, Lietuvos istorijos institutas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

VASARIS:

2019-02-27 (Vilniuje) „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“ (pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius R. Karvauskas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2019-02-25 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2019-02-22 (Kaunas) „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ (arch., dr. E. Neniškis) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-02-07 (Kaunas) „Genius loci: sąvoka ir reikšmė architektūroje ir urbanistikoje“ (prof. hum. m. dr. Rasa Čepaitienė, Lietuvos istorijos institutas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

SAUSIS:

2019-01-30 (Vilniuje) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ temomis: „Holistinė kraštovaizdžio samprata ir geosisteminė koncepcija“, „Pastato/komplekso vieta, vietovė ir kontekstas“, bei „Ekologiniai procesai ir funkcionalumas“ (G. Godienė). (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-01-28 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2019-01-18 (Klaipėdoje) „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“ (Rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, diskusijose dalyvaus ir Rūmų tarybos nariai) (Registracija baigta).  Kursai-diskusija skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2019-01-11 (Šiauliuose) „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“ (Rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, diskusijose dalyvaus ir Rūmų tarybos nariai) (Registracija baigta).  Kursai-diskusija skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

2018 m. tvarkaraštis:

GRUODIS:

2018-12-20 (Kaune) „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“ (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-12-17 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-12-14 (Vilniuje) „Sovietinės architektūros semantika: stalininis socrealizmas ir socmodernizmas“ (prof. hum. m. dr. Rasa Čepaitienė, Lietuvos istorijos institutas) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-12-11 (Kaune) „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“ (Rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, diskusijose dalyvaus ir Rūmų tarybos nariai) (Registracija baigta).  Kursai-diskusija skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LAPKRITIS:

2018-11-29 (Vilniuje) „Architektų profesinė savivalda: dabartis ir ateitis“ (Rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, diskusijose dalyvaus ir Rūmų tarybos nariai) (Registracija baigta).  Kursai-diskusija skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-11-26 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-11-22 (Vilniuje) „Moderniosios architektūros paveldas: iššūkiai ir galimybės“ (architektūros istorikė ir tyrėja, Vilniaus universiteto doc. dr. Marija Drėmaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-11-16 (Klaipėdoje) „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“ (advokatė K. Matvejenkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-11-09 (Vilniuje) „Postmodernizmas Lietuvos architektūroje – idėjos, raiška, vertinimas“ (architektas, VGTU doktorantas Martynas Mankus) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

SPALIS:

2018-10-29 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-10-23 (Klaipėdoje) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ temomis: „Holistinė kraštovaizdžio samprata ir geosisteminė koncepcija“, „Pastato/komplekso vieta, vietovė ir kontekstas“, bei „Ekologiniai procesai ir funkcionalumas“ (G. Godienė). (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-10-19 (Vilniuje) „Kultūros paveldo vertė“ tema „Tarpukario Lietuvos architektūra“ (dr. Vaidas Petrulis, Architektūros-urbanistikos tyrimų centras, KTU) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-10-12 (Vilniuje) „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“ (advokatė K. Matvejenkaitė) (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-10-01 (Vilniuje) Konferencijos „Architektūros kokybė: konteksto svarba“ akiratyje – aplinka, kultūra ir žmogus.  (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGSĖJIS:

2018-09-24 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija vyksta) – Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-09-21 (Vilniuje) „Universalus dizainas – pagarba žmogui, nauda verslui“ (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-09-12 (Kaune) „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“ (advokatė K. Matvejenkaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-09-07 (Nidoje) Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos ir paramos fondo renginys – Simpoziumas „Kintančios perspektyvos“ (Registracija baigta). Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGPJŪTIS:

2018-08-27 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta) – Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-08-02 (Vilniuje) „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (advokatas Laimonas Markauskas). Kursuose bus pristatyta paskaita tema „Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymas architekto veikloje“. (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LIEPA:

2018-07-30 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Veličkaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-07-26 (Rumšiškėse) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ tema „Regioniniai gyvenamosios aplinkos planavimo ir statybos ypatumai“ (dr. R. Bertašiūtė,). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-07-13 (Rumšiškėse) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ tema „Regioniniai gyvenamosios aplinkos planavimo ir statybos ypatumai“ (dr. R. Bertašiūtė,). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

BIRŽELIS:

2018-06-25 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Bakšienė) (Registracija baigta) – Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-06-22 (Kaune) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ temomis: „Holistinė kraštovaizdžio samprata ir geosisteminė koncepcija“, „Pastato/komplekso vieta, vietovė ir kontekstas“, bei „Ekologiniai procesai ir funkcionalumas“ (G. Godienė). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-06-13 (Klaipėdoje) „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“ (pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius R. Karvauskas). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-06-07 (Vilniuje) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (dr. Merima Bruncevic (Geteburgo universitetas) ir prof. dr. Esther van Zimmeren (Antverpeno universitetas)). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

GEGUŽĖ:

2018-05-31 (Vilniuje) „Pastatų dermė kraštovaizdyje“ temomis: „Holistinė kraštovaizdžio samprata ir geosisteminė koncepcija“, „Pastato/komplekso vieta, vietovė ir kontekstas“, bei „Ekologiniai procesai ir funkcionalumas“ (G. Godienė). (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-05-28 (Vilnius) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta)– Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-05-24 (Vilniuje) „Architekto profesinės veiklos organizavimo teisiniai aspektai“ tema „Socialistinis teisinis mąstymas architektūros srityje – istorija ir dabartis“ (D. Bakšienė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-05-03 (Kaune) „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ (dr. R. Bertašiūtė, R. Zilinskas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

BALANDIS:

2018-04-30 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta)– Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-04-27 (Klaipėda) „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ (dr. R. Bertašiūtė, R. Zilinskas). (Registracija baigta)  Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-04-20 (Vilniuje) „Viešojo intereso įgyvendinimas ir trečiųjų asmenų apsauga architektūros ir teritorijų planavimo srityse“ (advokatė K. Matvejenkaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-04-12 (Kaune) „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“ (pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius R. Karvauskas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-04-05 (Šiauliuose) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (D. Bakšienė, R. Šiaulytė)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

KOVAS:
2018-03-28 (Klaipėdoje) „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“ (advokatė K. Matvejenkaitė (Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai) ir G. Čiurinskas (UADBB „Colemont draudimo brokeris“))(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-03-15 (Vilniuje) „Sandarus namas: architektūros ir projektavimo kokybė“ (pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius R. Karvauskas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-03-08 (Vilniuje) „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ (dr. R. Bertašiūtė, R. Zilinskas) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-03-07 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Bakšienė) (Registracija baigta)– Kursai skirti besirengiantiems tapti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovais (pažymėjimai nebus išduodami).
2018-03-02 (Šiauliuose) „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ (dr. D. Dijokienė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė)(Registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.

VASARIS:
2018-02-22 (Vilniuje) „Sovietinio modernizmo palikimas – trukdis ar galimybė?“ (dr. M. Drėmaitė) (Registracija baigta)- Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2018-02-07 (Vilniuje) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (D. Bakšienė) (Registracija baigta)– Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-02-02 (Kaune) „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ (dr. D. Dijokienė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė)(Registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.

SAUSIS:

2018-01-26 (Klaipėda) „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ (arch., dr. E. Neniškis) (Registracija baigta)– Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-01-18 (Kaunas) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (D. Bakšienė, R. Šiaulytė)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2018-01-05 (Vilnius) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

2017 m. tvarkaraštis:

GRUODIS:
2017-12-19 (Vilnius) „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“ (D. Bakšienė, R. Šiaulytė, T. Paulauskas)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-12-12 (Vilnius) „Architektūra kaip socialinė erdvė“ (dr. D. Čiupailaitė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-12-05 (Klaipėda) „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“ (A. Vaičiulis, A. Stonkus, N. Navickas ir kt.)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-12-01 (Vilnius) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ (R. Šiaulytė) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LAPKRITIS:
2017-11-22 (Vilnius) „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ (dr. D. Dijokienė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė) (Registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-11-14 (Vilnius) „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“ (L. Tuleikis, D. Bakšienė, T. Paulauskas)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-11-08 (Kaunas) „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“ (A. Vaičiulis, A. Stonkus, N. Navickas ir kt.)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

SPALIS:
2017-10-24 (Vilnius) „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“ (A. Vaičiulis, A. Stonkus, N. Navickas ir kt.) (Registracija baigta)- Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-10-11 (Kaunas) „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“ (D. Bakšienė, N. Kuprijanov)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-10-05 (Vilnius) „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ (arch., dr. E. Neniškis)(Registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGSĖJIS:
2017-09-21 (Klaipėda) „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“ (D. Bakšienė, N. Kuprijanov)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-09-14 (Kaunas) „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“ (advokatė K. Matvejenkaitė (Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai) ir G. Čiurinskas (UADBB „Colemont draudimo brokeris“))(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

2017-09-09 (Nida)
Tarptautinė mokslinė konferencija „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė (A. Zavišos fondo ir partnerių kasmetinis seminaras-konferencija rekreacinės architektūros temomis) (Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

RUGPJŪTIS:
2017-08-29 (Vilnius) „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“ (D. Bakšienė, N. Kuprijanov)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

LIEPA:
2017-07-28 (Vilnius) Metodiniai kursai besirengiantiems atestavimui (D. Bakšienė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-07-26 (Vilnius) „Eko-architektūra: mada ar laikmečio būtinybė?“ (arch. doc. G. Klimavičius) (registracija baigta)– Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-07-19 (Vilnius) „Aktualūs statinių projektavimą ir teritorijų planavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai ir praktinio taikymo ypatumai“, tema – Architektūros įstatymas (M. Narmontas, A. Treinienė, D. Bakšienė ir kt.) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

BIRŽELIS:
2017-06-28 (Vilnius) „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“ (L. Tuleikis, D. Bakšienė, T. Paulauskas)(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-06-14 (Vilnius) „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“ (advokatė K. Matvejenkaitė (Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai) ir G. Čiurinskas (UADBB „Colemont draudimo brokeris“))(Registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-06-06 (Kaunas) „Specialiojo planavimo ypatumai“ (I. Kliobavičūtė, R. Baškytė, R. Baradokaitė-Greimienė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

GEGUŽĖ:
2017-05-24 (Marijampolė) „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ (A. Eigminas, E. Jurevičius (UAB „Monier“)) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-05-09 (Vilnius) „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“ (P. Wilder, K. Jokubauskis, N. Zinis, (UAB „ACO Nordic“) ir kiti)(registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-05-03 (Kaunas) „Projektavimas visiems, arba universalus dizainas“ (M. P. Šaliamoras, V. Gricius, K. Verbliugevičius, D. Počešiūnas) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

BALANDIS:
2017-04-25 (Vilnius) „Viešojo intereso įgyvendinimo architektūros srityje teisiniai aspektai“ (dr. E. Klimas) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-04-12 (Vilnius) „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ (dr. R. Bertašiūtė, R. Zilinskas) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

KOVAS:
2017-03-30 (Kaunas) „Architektūra kaip socialinė erdvė“ (dr. D. Čiupailaitė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.grindinių sričių vadovams.
2017-03-21 (Vilnius) „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“ (K. Jokubauskis, N. Zinis, S. Šukauskaitė (UAB „ACO Nordic“), H. Hanson, R. Sanderson) (registracija baigta) – Kursai skirti teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-03-14 (Klaipėda) „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“(dr. G. Godienė, E. Archipovaitė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-03-08 (Vilnius) „Sovietinio modernizmo palikimas – trukdis ar galimybė?“ (dr. M. Drėmaitė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

VASARIS:
2017-02-28 (Klaipėda) „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ (A. Eigminas, E. Jurevičius (UAB „Monier“)) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-02-22 (Šiauliai) „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ (A. Eigminas, E. Jurevičius (UAB „Monier“)) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-02-14 (Kaunas) „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“ (dr. G. Godienė, E. Archipovaitė) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-02-08 (Vilnius) „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“ (D. Bakšienė ir R. Šiaulytė)  – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

SAUSIS:
2017-01-31 (Klaipėda) „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“ (D. Bakšienė ir R. Šiaulytė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
2017-01-26 (Kaunas) „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ (A. Eigminas, E. Jurevičius (UAB „Monier“)) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-01-18 (Vilnius) „Projektavimas visiems, arba universalus dizainas“(M. P. Šaliamoras, V. Gricius, K. Verbliugevičius, D. Počešiūnas) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
2017-01-10 (Vilnius) „Architektūra kaip socialinė erdvė“ (dr. D. Čiupailaitė) (registracija baigta) – Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.