2018-02-02 kursai Kaune: „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“

Lietuvos architektų rūmai 2018-02-02 kviečia į architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ Kaune, kuriuos vedė architektė, dr. D. Dijokienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros vedėja, ir architektė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros docentė.

Daugiau→

 

2018-01-26 kursai Klaipėdoje: „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“

Lietuvos architektų rūmai 2018-01-26 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ Klaipėdoje, kuriuos vedė architektas, hum. mokslų dr. Edgaras Neniškis, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros docentas.

Daugiau→

2018-01-18 kursai Kaune: „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“

Lietuvos architektų rūmai 2018-01-18 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“, kuriuos ves Rūmų pirmininkė Daiva Bakšienė ir teisininkė Rugilė Šiaulytė.

Daugiau→

2017-12-19 kursai Vilniuje: „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“

Lietuvos architektų rūmai 2017-12-19 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Autorių teisių apsauga architektūros srityje“, kuriuos ves Rūmų pirmininkė Daiva Bakšienė, teisininkė Rugilė Šiaulytė ir Rūmų profesinės etikos tarybos pirmininkas Tauras Paulauskas.

Daugiau→

2017-12-12 kursai Vilniuje: „Architektūra kaip socialinė erdvė“

Lietuvos architektų rūmai 2017-12-12 kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architektūra kaip socialinė erdvė“, kuriuos ves miesto sociologė, Vilniaus universiteto dėstytoja, dr. Dalia Čiupailaitė. Kursuose architektūra bus nagrinėjama iš architektūros naudotojų perspektyvos, pasitelkiant sociologinį žvilgsnį į pastatus ir erdves. Dėmesio, tai kartojami spalio 24 d. Vilniuje ir lapkričio 8 d. Kaune vykę kursai.

Daugiau→

2017-12-05 kursai Klaipėdoje: „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“

Lietuvos architektų rūmai ir Nacionalinė pasyvaus namo asociacija kviečia architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“. Kursus ves Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis, Andrius Stonkus (UAB „Aroka“), Narimantas Navickas (UAB „Schüco Lietuva“) ir kiti.. Dėmesio – tai kartojami kursai, kurie vyko 2017 m. spalio 24 d. Vlniuje ir 2017 m. lapkričio 8 d. Kaune.

Daugiau→

2017-11-22 Kursai Vilniuje: „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Miestų morfologija: tradicija ir perspektyva“ Vilniuje, kuriuos vedė architektė, dr. D. Dijokienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros vedėja, ir architektė, dr. I. Alistratovaitė-Kurtinaitienė, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros docentė.

Daugiau→

2017-11-14 Kursai Vilniuje: „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“, kurisuo ves L. Tuleikis, D. Bakšienė ir T. Paulauskas. Dėmesio, tai – kartojami 2016-09-20 Vilniuje, 2016-11-23 Kaune ir 2017-06-28 Vilniuje vykę kursai.

Daugiau→

2017-11-08 kursai Kaune: „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“

Lietuvos architektų rūmai ir Nacionalinė pasyvaus namo asociacija surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“. Kursus vedė Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis, Andrius Stonkus (UAB „Aroka“), Narimantas Navickas (UAB „Schüco Lietuva“) ir kiti.. Dėmesio – Šie kursai vyko 2017 m. spalio 24 d. Vilniuje ir bus kartojami gruodžio 5 d. Klaipėdoje.

Daugiau→

2017-10-24 kursai Vilniuje: „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“

Lietuvos architektų rūmai ir Nacionalinė pasyvaus namo asociacija surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Energiškai efektyvūs pastatai: inžineriniai, konstrukciniai ir architektūriniai sprendimai“. Kursus vedė Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis, Andrius Stonkus (UAB „Aroka“), Narimantas Navickas (UAB „Schüco Lietuva“) ir kiti.. Dėmesio – Šie kursai bus kartojami 2017 m. lapkričio 8 d. Kaune ir gruodžio 5 d. Klaipėdoje.

Daugiau→

 

2017-10-11 kursai Kaune: „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ Kaune, kurių tema „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“. Kursus vedė Lietuvos architektų rūmų pirmininkė, architektė-teisininkė Daiva Bakšienė ir Rūmų teisininkas Nikolaj Kuprijanov. Dėmesio – tai kartojami kursai, vykę 2017-08-29 Vilniuje ir 2017-09-21 Klaipėdoje.

Daugiau→

2017-10-05 kursai Vilniuje: „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architektūrinių ir urbanistinių struktūrų analizė“ Vilniuje, kuriuos vedė architektas, hum. mokslų dr. Edgaras Neniškis, VGTU Architektūros fak. Urbanistikos katedros docentas.

Daugiau→

2017-09-21 Kursai Klaipėdoje: „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“

Lietuvos architektų rūmai 2017 m. rugsėjo 21 d. surengė architektų  kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architekto profesinė veikla: ribojimai ir galimybės“ Klaipėdoje, kurių tema „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“. Kursus vedė Lietuvos architektų rūmų pirmininkė, architektė-teisininkė Daiva Bakšienė ir Rūmų teisininkas Nikolaj Kuprijanov.
2017 m. birželio 8 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos architektūros įstatymą. Viena iš naujovių, kurias įtvirtina šis įstatymas – regioninės architektūros tarybos. Kursuose bus pristatytas šis architektūrai svarbus teisės aktas, aptartos jo nuostatos, skirtos ekspertiniam vertinimui, jo pokyčiams. Taip pat bus gilinamasi į ekspertinio vertinimo procesą, ekspertų vaidmenį ir jo galimybes, formuluojami pasiūlymai Regioninių architektūros tarybų veiklos nuostatams.

Daugiau→

2017-09-14 Kursai Kaune: „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“, kuriuos vedė advokatė Kristina Matvejenkaitė (Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai) ir Giedrius Čiurinskas (UADBB „Colemont draudimo brokeris“).
K. Matvejenkaitė savo paskaitoje „Projektuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo teisinio reglamentavimo aspektai“ pristatė statinio projektuotojo civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą ir su juo susijusius aspektus iš teisinio reglamentavimo pusės, o G. Čiurinskas skaitė paskaitą tema „Projektuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo praktiniai aspektai“. Joje buvo apžvelgta, kas šiuo draudimu yra apdrausta, o kas ne? Kokia pasaulinė praktika ir ką turėtų žinoti architektai?

Daugiau→

2017-09-09 Konferencija „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė“

Lietuvos architektų rūmai kviečia visus atestuotus architektus į kvalifikacijos tobulinimo kursus – tarptautinę mokslinę konferenciją „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė“, kurią kartu su partneriais rengia ICOMOS LNK, Neringos savivaldybė ir Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas, ir kuri vyks 2017 m. rugsėjo 9 d. Nidoje, yra sudėtinė Lietuvos architektų rūmų kvalifikacijos tobulinimo kursų programos dalis.

Daugiau→

2017-08-29 „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia visus architektus į architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architektūros įstatymo įgyvendinimas: ekspertinis vertinimas“, kuri tema – regioninės architektūros tarybos ir kt. su Architektūros įstatymo įgyvendinimu susiję klausimai.

Daugiau→

2017-07-26 „Eko-architektūra: mada ar laikmečio būtinybė?“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia visus architektus į architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Aktualūs statinių projektavimą ir teritorijų planavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai ir praktinio taikymo ypatumai“, kuri tema – Architektūros įstatymas.

Daugiau→

2017-07-19 „Aktualūs statinių projektavimą ir teritorijų planavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai ir praktinio taikymo ypatumai“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia visus architektus į architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Aktualūs statinių projektavimą ir teritorijų planavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai ir praktinio taikymo ypatumai“, kuri tema – Architektūros įstatymas.

Daugiau→

2017-06-28 „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia visus architektus į architektų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus „Europos architektūros paslaugų teikėjų etikos kodeksas ir jo taikymas“. Dėmesio, tai – kartojami 2016-09-20 Vilniuje vykę kursai.

Daugiau→

2017-06-14 „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Projektuotojo veikla: teisiniai aspektai“, kuriuos ves advokatė Kristina Matvejenkaitė (Advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai) ir Giedrius Čiurinskas (UADBB „Colemont draudimo brokeris“). Kursuose bus aptariami įvairūs Projektuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo aspektai.

Daugiau→

2017-06-06 „Specialiojo planavimo ypatumai“ Kaune

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Specialiojo planavimo ypatumai“. Tai – kartojami 2016-11-16 Vilniuje vykę kursai.

Daugiau→

2017-05-24 „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ Marijampolėje

Lietuvos architektų rūmai surengė architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“, rengiamus kartu su UAB „Monier“. Tai – kartojami 2016-10-25 Vilniuje, 2017-01-26 Kaune ir 2017-02-28 Klaipėdoje vykę kursai.

Daugiau→

2017-05-09 „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į nemokamus Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“, rengiamus kartu su UAB „ACO Nordic“. Atkreipiame dėmesį, kad tai – kartojami kursai, vykę 2017-03-21.

Daugiau→

2017-05-03 „Projektavimas visiems, arba universalus dizainas“ Kaune

Kursuose aptariamas universalaus dizaino projektavimo metodas, jo nauda visuomenei ir investuotojui, gilinamasi į įvairių ypatingų poreikių (kalbos, klausos, judėjimo) žmonių poreikius, nagrinėjami gerieji ir prasti šio metodo taikymo pavyzdžiai, projektuotojų dažniausiai daromos klaidos.

Daugiau→

2017-04-25 „Viešojo intereso įgyvendinimo architektūros srityje teisiniai aspektai“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Viešojo intereso įgyvendinimo architektūros srityje teisiniai aspektai“, kuriuos ves dr. Evaldas Klimas, MRU lektorius, „Valiūnas Ellex“ advokatas.

Daugiau→

 

2017-04-12 „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ Vilniuje

Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Kultūros paveldas: vertės ir apsauga“ vedė menotyros dr. R. Bertašiūtė, dirbanti Lietuvos liaudies buities muziejuje, ir architektas, kultūros paveldo specialistas R. Zilinskas. Pastarasis paskaitoje „Kultūros paveldo apsauga“ aptarė kultūros paveldo apsaugos teiseną ir praktiką, o R. Bertašiūtė skaitė paskaitą „Medinio architektūros paveldo autentiškumo vertės“ apie medžiagų ir technologijų autentiškumą.

Daugiau→


2017-03-21 „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į nemokamus Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Paviršiaus inžinerinių įrenginių tvarus projektavimas ir montavimas“, rengiamus kartu su UAB „ACO Nordic“.
Daugiau→

2017-03-14 „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“ Klaipėdoje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“, kuriuos ves geografė, dr. Giedrė Godienė ir architektė, urbanistinė, doc. Elena Archipovaitė. Kursuose bus gilinamasi į visuomenės įtraukimo į aplinkos formavimą metodus ir priemones. Šie mokymai skirti aptarti ir geriau suprasti kaip veikia socialiai atsakingas planavimas ir kaip tai įtakoja gyvenamosios aplinkos kokybę. Tai – kartojami 2016 m. lapkričio 29 d. kursai, vykę Vilniuje.
Daugiau→

2017-03-08 „Sovietinio modernizmo palikimas – trukdis ar galimybė?“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus, kuriuos ves architektūros istorikė ir tyrėja, Vilniaus universiteto doc. dr. Marija Drėmaitė. Kursuose bus gilinamasi į pastaruoju metu itin gausiai aptarinėjamą Sovietinio modernizmo palikimą, jo vertinimo ir apsaugos problematiką.
Daugiau→

2017-02-28 „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ Klaipėdoje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į nemokamus 2017-02-28 Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“, remiant UAB „Monier“. Tai – kartojami 2016-10-25 Vilniuje, 2017-01-26 Kaune ir 2017-02-22 Šiauliuose vykę kursai.
Daugiau →

2017-02-22 „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ Šiauliuose

Lietuvos architektų rūmai kviečia į nemokamus 2017-02-22 Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“, remiant UAB „Monier“. Tai – kartojami 2016-10-25 Vilniuje ir 2017-01-26 Kaune vykę kursai.
Daugiau →

2017-02-14 „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“ Kaune

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Visuomenės dalyvavimas teritorijų planavime“, kuriuos ves geografė, dr. Giedrė Godienė ir architektė, urbanistinė, doc. Elena Archipovaitė. Kursuose bus gilinamasi į visuomenės įtraukimo į aplinkos formavimą metodus ir priemones. Šie mokymai skirti aptarti ir geriau suprasti kaip veikia socialiai atsakingas planavimas ir kaip tai įtakoja gyvenamosios aplinkos kokybę. Tai – kartojami 2016 m. lapkričio 29 d. kursai, vykę Vilniuje.
Daugiau →

2017-02-08 „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“.
Daugiau →

2017-01-31  „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“ Klaipėdoje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Aktualūs teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reguliuojančių teisės aktų pakeitimai“.
Daugiau →

2017-01-26  „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ Kaune

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Stogų ir dūmtraukių sprendimai „A“ klasės pastatams“ Kaune.
Daugiau →

2017-01-18 „Projektavimas visiems, arba universalus dizainas“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Projektavimas visiems, arba universalus dizainas“. Kursuose aptariamas universalaus dizaino projektavimo metodas, jo nauda visuomenei ir investuotojui, gilinamasi į įvairių ypatingų poreikių (kalbos, regėjimo, judėjimo) žmonių poreikius, nagrinėjami gerieji ir prasti šio metodo taikymo pavyzdžiai, projektuotojų dažniausiai daromos klaidos.
Daugiau →

2017-01-10 „Architektūra kaip socialinė erdvė“ Vilniuje

Lietuvos architektų rūmai kviečia į Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Architektūra kaip socialinė erdvė“, kuriuos ves miesto sociologė, Vilniaus universiteto dėstytoja, dr. Dalia Čiupailaitė. Kursuose architektūra bus nagrinėjama iš architektūros naudotojų perspektyvos, pasitelkiant sociologinį žvilgsnį į pastatus ir erdves.
Daugiau →