Miestas: Vilnius
Įkėlimo data: 2019-01-08
Galiojimo data: 2019-01-21

Lietuvos architektų rūmai ieško kultūrinių projektų vadovo (-ės)

Darbo pobūdis:
–  Kultūrinių projektų ir jų finansavimo paraiškų rengimas;
–  Kultūrinių projektų, finansuojamų iš valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų lėšų, administravimas;
–  Renginių, tyrimų, leidinių leidybos ir kitų projektuose numatytų veiklų Rūmuose organizavimas;
–  Kita kūrybinė veikla, susijusi su Rūmų tikslų įgyvendinimu.

Reikalavimai:
– Aukštasis išsilavinimas architektūros ar menotyros srityje;
– Panaši darbo patirtis;
– Raštingumas lietuvių ir anglų kalbomis;
– Atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Mes Jums siūlome:

– Galimybę derinti šias pareigas su kitomis veiklomis (lankstų darbo grafiką, nepilną darbo dieną);
– Atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų;
– Darbą prasmingoje srityje ir profesionalioje komandoje;
– Motyvuojančią darbo atmosferą.

Atlyginimas:
– derybų klausimas.

Darbo vieta: Vilniaus g. 4, Vilnius.

Gyvenimo aprašymą su motyvaciniu laišku prašome siųsti elektroniniu paštu info@architekturumai.lt iki 2019 m. sausio 21 d. (imtinai).

Atranka bus pradėta vykdyti anksčiau, nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Į darbo pokalbį bus kviečiami tik atrinkti kandidatai. Visų kandidatų duomenų konfidencialumą garantuojame.