Lietuvos architektų rūmų organai:

– Rūmų narių susirinkimas;
– Rūmų taryba – kolegialus Rūmų valdymo organas;
– Rūmų pirmininkas – vienasmenis Rūmų valdymo organas;
– Profesinės etikos taryba;
– Architektų profesinio atestavimo komisija;
– Ekspertų komisija;
Revizijos komisija;
– Darbo grupės.


2020-2023 m. kadencijos sudėtis:

LAR PIRMININKAS

 
Lukas Rekevičius
UAB „Aketuri architektai“,  Vilnius


LAR TARYBA:

Lukas Rekevičius
Lietuvos architektų rūmų pirmininkas
UAB „Aketuri architektai“,  Vilnius
Anketa
 
Tauras Paulauskas
Lietuvos architektų rūmų pirmininko pavaduotojas
UAB „Unitectus“, Vilnius
Linas Naujokaitis
UAB „Formatas A1“, VGTU Architektūros fakultetas, Architektūros katedra, Vilnius
Tomas Lapė
UAB „Studija lapė“, Vilnius
  Linas Tuleikis
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
Gražina Janulytė-Bernotienė
UAB „G. Janulytės studija“, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas, Kaunas
Anketa
Giedrė Mendoza-Herrera
Lietuvos architektų rūmų pirmininko pavaduotoja
UAB „Archinova“ filialas „ER projektai“, Šiauliai
Anketa
 
Gintaras Čaikauskas
UAB „Architektūros linija“, VGTU Architektūros fakultetas, Vilnius
Tumas Mazūras
UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa
 
Juozas Vaškevičius
UAB „Architektūros studija“, Vilnius
Anketa
Saulius Motieka
UAB „Urbanistika“, VGTU Architektūros fakultetas, Vilnius
Anketa
Vaidotas Kuliešius
Individuali veikla, Kaunas
Anketa
Dalia Dijokienė
Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Architektūros f., Urbanistikos k., Vilnius
Anketa


LAR PROFESINĖS ETIKOS TARYBA:

  Andrius Bakšys
Anketa
  Vaida Cromley
UAB „Archihalė“, „AKJ Consultus“ advokatų profesinė bendrija, Vilnius
Anketa
  Dainius Čepurna
UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa 
  Aleksandras Gvildys
UAB „Archinova“, VGTU Architektūros katedra, Vilnius
Anketa 
Darius Juškevičius
Profesinės etikos tarybos pirmininkas
„Dariaus Juškevičiaus projektavimo firma“, Vilnius
Anketa
Donatas Laucius
UAB „Sienos“, Vilnius
Anketa 
Kęstutis Lupeikis
„Kęstučio Lupeikio architektūrinio projektavimo įmonė“, VGTU Architektūros katedra, Vilnius
Anketa 


LAR ARCHITEKTŲ ATESTAVIMO KOMISIJA:

Vaidotas Kuliešius
Individuali veikla, Kaunas
Anketa
Irena Kliobavičiūtė
UAB „Senojo miesto architektai“, Vilnius
Anketa
  Donaldas Trainauskas
UAB „4 plius“, VGTU Architektūros fakultetas
Anketa
  Giedrė Filipavičienė
BĮ „Kultūros infrastruktūros centras“, Vilniaus dailės akademija, Vilnius
Anketa
  Neringa Blaževičienė
„Neringos Baževičienės įmonė“
Anketa
  Viltė Janušauskaitė
BĮ „Kultūros insfrastruktūros centras“, Vilniaus universitetas, Istorijos fakultetas, Vilnius
Anketa
Algimantas Pliučas
Architektų profesinio atestavimo komisijos pirmininkas
UAB „Vilniaus architektūros studija“, Vilnius
Anketa


LAR REVIZIJOS KOMISIJA:

  Gediminas Ratavičius
Revizijos komisijos pirmininkas

UAB „Infostudija“, Vilnius
Anketa
Jurgita Šniepienė
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
Kęstutis Kasperavičius
Individuali veikla, Vilnius
Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:

Vilniaus apskritis

Lukas Rekevičius
UAB „Aketuri architektai“, Vilnius
 
Saulius Pamerneckis
UAB „SP Architektų grupė“; VGTU Architektūros katedra, Vilnius
Tauras Paulauskas
Lietuvos architektų rūmų pirmininko pavaduotojas
UAB „Unitectus“, Vilnius
Saulius Motieka
UAB „Urbanistika“, VGTU Architektūros fakultetas, Vilnius
Anketa
Gintaras Čaikauskas
UAB „Architektūros linija“, VGTU Architektūros fakultetas, Vilnius
Irena Kliobavičiūtė
UAB „Senojo miesto architektai“, Vilnius
Anketa
Sigitas Kuncevičius
„Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma“; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Architektūros katedra, Vilnius
Anketa
Algimantas Pliučas
UAB „Vilniaus architektūros studija“, Vilnius
Anketa
Gintaras Klimavičius
Vilnius

Anketa
Aleksandras Gvildys
UAB „Archinova“, VGTU Architektūros katedra, Vilnius
Anketa 
Marija Nemunienė
UAB „Projektavimo ir  restauravimo institutas“, Vilnius

Anketa
Robertas Zilinskas
UAB „Atodangos“, Vilnius
Anketa
Juozas Vaškevičius
UAB „Architektūros studija“, Vilnius
Anketa
Aurelijus Grikinis
UAB „Archplanas“, Vilnius
Anketa
Donatas Laucius
UAB „Sienos“, Vilnius
Anketa 


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Kauno, Marijampolės,  Alytaus apskr.

Vaidotas Kuliešius
Individuali veikla, Kaunas
Anketa
Linas Tuleikis
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
Dalius Šarakauskas
„D. Z. Šarakausko projektavimo įmonė“, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas, Kaunas
Anketa
  Aurimas Ramanauskas
I.Į. „E. Miliūno studija“, Kaunas
Anketa
Neringa Blaževičienė
„Neringos Baževičienės įmonė“
Anketa
Loreta Janušaitienė
UAB „Giedraitis&architektai“, UAB „ProcessOffice“, individuali veikla, Kaunas
Anketa
Guoda Zykuvienė
„G.Janulytės-Bernotienės studija“, Kaunas
Anketa
Rimgaudas Miliukštis
Individualios veiklos pažymėjimas, Kaunas
Anketa
Rymantė Gudienė
Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos Kauno skyrius, Kaunas
Anketa
  Reda Marcinkevičienė
I.Į. „Redos Marcinkevičienės projektavimo biuras“, Marijampolė

Anketa
  Andrius Byčenkovas
UAB „Abu architektai“
Anketa
  Mindaugas Stepanas
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Anketa
  Mindaugas Matažinskas
Alytaus miesto savivaldybės administracija, Alytus
Anketa
  Jurgita Šniepienė
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
Mantas Michaliunjo
Birštono savivaldybės administracija

Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Klaipėdos, Tauragės apskr.

Petras Džervus
MB „Urbanistinė architektūra“, Klaipėda
Anketa
Edmundas Andrijauskas
UAB „E.Andrijausko architektų biuras“, Klaipėda
Anketa
Laimonas Bogušas
MB „Urbanistinė architektūra“, Klaipėda
Anketa
Margarita Ramanauskienė
UAB „Klaipėdos projektas“, Klaipėda
Anketa
Gerda Antanaitytė
UAB „Altitudės“, Klaipėda
Anketa
  Gintaras Čičiurka
UAB „A405“, Klaipėda

Anketa
  Edmundas Benetis
„E. Benečio projektavimo įmonė“,Klaipėda
Anketa
Rolandas Rakevičius
Individuali veikla

Anketa
Laima Šliogerienė
„L. Šliogerienės architektūros ir dizaino studija“, Klaipėda

Anketa
  Ramunė Staševičiūtė
Projektavimo įmonė „Pilis“; Klaipėdos universitetas, Klaipėda
Anketa
  Vytautas Grykšas
Individuali veikla, Klaipėda
Anketa
  Almantas Mureika
Klaipėdos m. savivaldybės administracija, Klaipėda
Anketa
  Vigilija Paulionienė
„V. Paulionienės projektavimo firma“
Anketa
  Saulius Danius
IĮ „Sauliaus Daniaus individuali įmonė“
Anketa
Danutė Zubavičienė
UAB„Progresyvūs projektai“, Klaipėda
Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Šiaulių, Telšių apskr.

Giedrė Mendoza-Herrera
UAB „Archinova“ filialas „ER projektai“, Šiauliai
Anketa
Vytenis Rudokas
UAB „RS studija“
  Rasa Budrytė
MB„Statybų idėja“
Anketa
Rūta Stuopelienė
UAB „RGR projektai“, Šiauliai
Anketa
  Algimantas Černiauskas
„Algimanto Černiausko architektūros studija“, Šiauliai

Anketa
  Renata Laivytė
UAB „Germis“
Anketa

  Kristijonas Murauskas
MB „Lavos projektai“

Anketa
  Vytautas Marcinkus
UAB„Šiaulių komprojektas“ , Šiauliai

Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Panevėžio, Utenos apskr.

Daiva Gasiūnienė
Anykščių rajono savivaldybės administracija
Anketa
Arvydas Narkevičius
Panevėžio miesto savivaldybės administracija, Panevėžys
Anketa
Gintautas Diržys
„G. Diržio projektavimo įmonė“
Anketa
  Loreta Paulauskienė
UAB „Paulauskai“
Anketa
Žymantas Lipskis
MB „Lipskio architektūros studija“
Anketa
Jolita Andrijevskytė
Individuali veikla
Anketa
Elvyra Klimavičienė
UAB „Panprojektas“, UAB „Rendu“
Anketa
Simas Glinskis
Individuali veikla
Anketa
Asta Vaitkutė
Individuali veikla
Anketa

Pastaba: sąrašai pateikti pagal balsavimo reitingą.

 

 

Informacija atnaujinta 2020-11-12