Lietuvos architektų rūmų organai:

– Rūmų narių susirinkimas;
– Rūmų taryba –  kolegialus Rūmų valdymo organas;
– Rūmų pirmininkas –  vienasmenis Rūmų valdymo organas;
– Rūmų ekspertų komisija;
– Rūmų revizijos komisija;
– Profesinės etikos taryba;
– Architektų profesinio atestavimo komisija.


2017-2020 m. kadencijos sudėtis:

RŪMŲ PIRMININKĖ:

  Daiva Bakšienė
Lietuvos architektų rūmai, Vilnius
Anketa
El. paštas: pirmininkas@architekturumai.lt


LAR TARYBA:

  Daiva Bakšienė
Tarybos pirmininkė

Lietuvos architektų rūmai, Vilnius
Anketa

  Audrius Ambrasas
Ambraso architektų biuras, vadovas
Anketa

  Rolandas Palekas
UAB „Paleko ARCH studija“; VGTU AF Architektūros katedra, Vilnius
Anketa
  Audrys Karalius
Architekto A. Karaliaus dirbtuvės, internetinis žurnalas Pilotas.LT, Kaunas
Anketa
  Linas Tuleikis
Rūmų pirmininko pavaduotojas
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
  Juozas Vaškevičius
UAB „Architektūros studija“, Vilnius
Anketa
Artūras Asauskas
UAB „Vilniaus architektūros studija“, Vilnius
Anketa
  Lukas Rekevičius
Rūmų pirmininko pavaduotojas
AKETURI ARCHITEKTAI, UAB, Vilnius
Anketa
  Algirdas Žebrauskas
UAB „Architekto studija“; VDA Telšių fakultetas, Telšiai
Anketa
  Tauras Paulauskas
UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa
  Sigitas Kuncevičius
a.s.a. Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilnius
Anketa
Vaidotas Dapkevičius
VDA (Klaipėdos fakultetas), Klaipėda
Anketa
Vaidotas Kuliešius
Individuali veikla pagal pažymą, Kaunas
Anketa


LAR PROFESINĖS ETIKOS TARYBA:

  Artūras Asauskas
UAB „Vilniaus architektūros studija“, Vilnius
Anketa
  Linas Tuleikis
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
  Gintautas Pamerneckis
UAB „Pažangios architektūrinės mintys“, Vilnius
Anketa
  Tauras Paulauskas
Profesinės etikos tarybos pirmininkas

UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa
    Tumas Mazūras
UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa
  Saulius Juškys
VDA Kauno fakultetas, Architektūros katedra, Kaunas
Anketa
  Saulius Motieka
UAB „Urbanistika“, Vilnius
Anketa


LAR ARCHITEKTŲ ATESTAVIMO KOMISIJA:

  Saulius Pamerneckis
UAB „SP Architektų grupė“; VGTU Arch.kat, Vilnius
Anketa
  Gražina Janulytė-Bernotienė
UAB G.Janulytės studija, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas, Kaunas
Anketa
  Juozas Vaškevičius
Architektų profesinio atestavimo komisijos pirmininkas
UAB „Architektūros studija“, Vilnius
Anketa
  Mindaugas Grabauskas
Savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“, Vilnius
Anketa
  Sigitas Kuncevičius
a.s.a. Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilnius
Anketa
  Lukas Rekevičius
AKETURI ARCHITEKTAI, UAB, Vilnius
Anketa
    Irena Kliobavičiūtė
UAB „Senojo miesto architektai“, Vilnius
Anketa


LAR REVIZIJOS KOMISIJA:

  Gediminas Ratavičius
Revizijos komisijos pirmininkas

INFOSTUDIJA,UAB, Vilnius
Anketa
    Vaida Navasaitienė
Individuali veikla pagal pažymą, Kaunas
Anketa
  Rimvydas Kazickas
UAB „Unitectus“, Vilnius
Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:

Vilniaus apskritis

    Audrius Ambrasas
Ambraso architektų biuras, Vilnius

Anketa
  Saulius Pamerneckis
UAB „SP Architektų grupė“; VGTU Arch.kat, Vilnius

Anketa
Mindaugas Grabauskas
Savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“, Vilnius

Anketa
Edgaras Neniškis
VGTU  Architektūros fakulteto Urbanistikos katedra, UAB“ARCHES“, Vilnius

Anketa
Juozas Vaškevičius
UAB „Architektūros studija“, Vilnius
Anketa
Sigitas Kuncevičius
a.s.a. Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma; Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilnius
Anketa
Lukas Rekevičius
AKETURI ARCHITEKTAI, UAB, Vilnius
Anketa
Tauras Paulauskas
UAB „Unitectus“, Vilnius

Anketa
Giedrė Filipavičienė
VĮ „Lietuvos paminklai“, Vilniaus Dailės akademija, Vilnius
Anketa
Arūnas Eduardas Paslaitis
UAB „Paslaičio projektavimo biuras“, Vilnius

Anketa
Saulius Motieka
UAB „Urbanistika“, Vilnius

Anketa
Irena Kliobavičiūtė
UAB „Senojo miesto architektai“, Vilnius

Anketa
Dalia Dijokienė
Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Architektūros fakultetas, Urbanistikos katedra, Vilnius
Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Kauno, Marijampolės,  Alytaus apskr.

  Gražina Janulytė-Bernotienė
UAB G.Janulytės studija, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas, Kaunas

Anketa
  Linas Tuleikis
Architektų biuras „Dviejų grupė“, Kaunas
Anketa
  Vaidotas Kuliešius
Individuali veikla pagal pažymą, Kaunas

Anketa
  Audrys Karalius
Architekto A.Karaliaus dirbtuvės, internetinis žurnalas Pilotas.LT, Kaunas
Anketa
Loreta Janušaitienė
Rimas Giedraitis&architektai, autorinės sutartys, Kaunas
Anketa
  Aurimas Ramanauskas
I.Į. „E. MILIŪNO STUDIJA“, Kaunas

Anketa
  Reda Marcinkevičienė
Ind. įmonė Redos Marcinkevičienės projektavimo biuras, Marijampolė

Anketa
  Guoda Zykuvienė
G.Janulytės-Bernotienės studija, Kaunas

Anketa
    Marius Torrau
MB studija „Torrau“, Kaunas

Anketa
  Monika Liočaitė
UAB ,,Rusnė“ architektė, Kaunas

Anketa
Rimgaudas Miliukštis
Individualios veiklos pažymėjimas, Kaunas
Anketa
  Mindaugas Matažinskas
Alytaus miesto savivaldybės administracija. Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyrius, Alytus

Anketa
Neringa Blaževičienė
Neringos Blaževičienės įmonė, Kaunas
Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Klaipėdos, Tauragės apskr.

  Vaidotas Dapkevičius
VDA (Klaipėdos fakultetas), Klaipėda

Anketa
  Gintaras Čičiurka
UAB „A405“, Klaipėda

Anketa
  Ramunė Staševičiūtė
Projektavimo firma PILIS; Klaipėdos universiteto Menų akademijos Architektūros,dizaino ir dailės katedra, Klaipėda

Anketa
  Petras Džervus
UAB „Uostamiesčio projektas“, Klaipėda

Anketa
  Margarita Ramanauskienė
UAB „Klaipėdos projektas“, Klaipėda

Anketa
  Saulius Danius
Sauliaus Daniaus individuali įmonė, Palanga

Anketa
  Laimonas Bogušas
Urbanistinė architektūra, MB. VDA Klaipėdos fakultetas, Klaipėda

Anketa
  Romualdas Gailius
UAB „TAU projektai“, Klaipėda

Anketa
  Laima Šliogerienė
L.Šliogerienės architektūros ir dizaino studija, Klaipėda

Anketa
    Vaida Ona Atienė
UAB „A Team Projects“, Klaipėda

Anketa
  Rolandas Rakevičius
UAB „Litana ir ko“, Gargždai

Anketa
Edmundas Andrijauskas
E.Andrijausko projektavimo firma, Klaipėda
Anketa
  Almantas Mureika
Klaipėdos m. savivaldybės administracija, Klaipėda

Anketa


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Šiaulių, Telšių apskr.

  Algirdas Žebrauskas
UAB ARCHITEKTO STUDIJA; VDA TELŠIŲ FAKULTETAS, Telšiai
Anketa
  Algimantas Černiauskas
Algimanto Černiausko architektūros studija, Šiauliai

Anketa
  Rūta Stuopelienė
R.Stuopelienės projektavimo biuras, Šiauliai

Anketa
    Darius Jakubauskas
UAB „Vakarinis fasadas“, UAB „Proporcija“, Šiauliai
Anketa

    Giedrė Mendoza-Herrera
Šiaulių miesto savivaldybės administracija, Šiauliai

Anketa
    Daiva Štakonaitė
Mažeikių rajono savivaldybės administracija, Mažeikiai

Anketa
    Kęstutis Česnauskas
Kęstučio Česnausko IĮ, Šiauliai

Anketa
  Andrius Vernys
Individuali įmonė, Šiauliai

Anketa
Vytenis Rudokas
Duomenų nepateikė


LAR EKSPERTŲ SĄRAŠAS:
Panevėžio, Utenos apskr.

    Donatas Malinauskas
Dirbu pagal individualios veiklos pažymą, Panevėžys

Anketa
Arvydas Narkevičius
UAB „Panevėžio miestprojektas“, Panevėžys
Anketa
Gintautas Diržys
Duomenų nepateikė
Elvyra Klimavičienė
UAB “Panprojektas”
Anketa
Valdas Klimavičius
Duomenų nepateikė
 

Daiva Gasiūnienė
Panevėžio miesto savivaldybės administracija, Panevėžys
Anketa

 

Loreta Paulauskienė
Duomenų nepateikė

Pastaba: sąrašai pateikti pagal balsavimo reitingą.

 

Administracija

RŪMŲ REFERENTĖ:
Alina Stepanenko
Tel. +370 52754241
Mob. +370 684 52298
El. paštas: info@architekturumai.lt

RŪMŲ TEISININKĖ:
Rugilė Šiaulytė
teisininkai@architekturumai.lt

RŪMŲ PROJEKTŲ VADOVĖS:
Aida Štelbienė
org@architekturumai.lt

Viktorija Cimbalistaitė
viktorija@architekturumai.lt

RŪMŲ VYRIAUSIOJI BUHALTERĖ:
Ingrida Tursienė

 

Informacija atnaujinta 2017-04-28